• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Svi zapali,ja morao doci sa renolom da ih sve izvucem.
 

Prilozi

  • IMG_20141030_155013.jpg
    IMG_20141030_155013.jpg
    65.5 KB · Pregleda: 914

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Uh al je ovaj traktorista puno lijepih rijeci izgovoril dok mu se to dogodilo,mozda bi mu bolje bilo da za te brege ima noseci rasipac a ne ta lakoprevrtljiva kolica
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ma ona lepeza komunističkih traktora je vrhunska, od sviju njih, jedino onaj Zetor može dobiti titulu pravog traktora. Još samo fali Torpedo i Univerzal, pa da efekat bude potpun :D:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Rusu neradi prednja vuča,a i gume su mu čelave,a zetor inače ide dobro ali trenutno su mu isto gume čelave.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Ta lepeza "komunističkih traktora " radi još i dan danas. Pitanje je koliko dugo budu radili naši "kapitalistički" traktori? Mislim da uz svu pažnju ni približno ko stare drnde.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,485
Nekad si imao traktor ili dva i par jutara zemlje. Sad jedan ili dva rade stotinu hektara. Zakljucak se sam namece...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ma ona lepeza komunističkih traktora je vrhunska, od sviju njih, jedino onaj Zetor može dobiti titulu pravog traktora. Još samo fali Torpedo i Univerzal, pa da efekat bude potpun :D:

Zetor pravi traktor :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
pol za golfa, pol za ferca... firma časti :D:
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj ne vidite da je to jedan šlauf.
Ustvari prazni golfa u kanister, hehehe.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Tablica završava s brojem (a i golf 2 je u pitanju), pa pretpostavljam da ipak nije njegova slika :D:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Nije moja, kaj vam je..... sa drugog foruma :) niti vozim golf , a još manje kamion :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh