• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
To moj ujka stavio dedi na biciklu i ovaj se vracao iz sela malo pod dejstvom alkohola, pa kad je trebao da skrene u dvorište poceo je da motaaaaaa... Znam da ujka nije mogao da sedi dva dana na dupe... :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
zimsko-racunanje-vrem.jpg
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Nebi htio raspirivati raspravu. Naletio sam na ovu sliku na facebooku pa nek se i tu nađe ( samo da se zna i ja sam imam Ursusa )
 

Prilozi

  • traktori.jpg
    traktori.jpg
    40.3 KB · Pregleda: 498

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
Tomek, to su sigurno ameri napisali. Da je netko iz europe, bil bi Fendt iznad svih :)
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
To su teški provokatori,mislim da većini nas malih je najbolji onaj što nam je u dvorištu,:icon_smile::icon_smile:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
Zapravo je prava istina ovo:
Poljaci (Slaveni) su najbolji ljubavnici, pa onda Talijani...dok američke cure treba...pogledajte kaj :D:
 

Prilozi

  • traktori po zemljama.jpg
    traktori po zemljama.jpg
    41.2 KB · Pregleda: 1,066

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja neznam i nikad mi nebude jasno zakaj ljudi toliko veličaju to ime John Deere, pa govore da dobe na lotu da bi kupili John Deere i tako malo pa malo čujem takve izjave i još raznoraznih vezanih uz to ime.

A meni iskreno je JD tamo negde dalje isto ko i Fendt i ostali traktori sa supersoničnim kerefekama.

Ja radije spomenem IHC-a nego JD-a :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Možda zato kaj su nam Ameri usadili u gene da oni imaju sve najbollje na Svijetu !? Al Ruska tehnika i tehnologija je dosta ispred njihove !
Samo kaj se Ameri vole pokazivati, a Rusi sve rade u tišini !
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imenjače ako si vozil JD-a i Rusa onda znaš razliku , ŠANANA sad su svi traktori tu negdje ali 70-tih je JD bil car traktora od opreme kvalitetnog materijala jedina mana bil je pijanec u kojem sise odmaral radeči .
 
E

el pibe

Guest
Samo najte previše hvaliti rusku tehnologiju i čvrstinu.Nekad su bili poznati sa masivnim,čvrstim proizvodima.To je bilo davno kad su rashodovanu vojnu mehanizaciju talili i delali kvalitetne traktore.A ostalo su priče za malu djecu.Imam podosta američkog električnog alata,raznih stega,mehaničarskog i svašta kaj nabavljam od tamo.Svaka usporedba krajnje smješna:icon_rofl:.Imam i nekaj malo ruske krame.I to ne bi imao da nije došlo uz traktor,isto kramu.80% tog čuvenog ruskog alata je potrgano i vareno.A najviše sam ostavio nešto alata samo zbog loga cccp da se ima ekipa čemu smijati.A bogami i raritet,takvi stvari nema baš u mojoj okolici.Amerika daleko naprednija i kvalitetnija u svakom pogledu.Od rusa možeš kupit jedino kvalitetnu bundu ili šubaru,sve ostalo je rizik.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Samo kaj si rusko jeftino kupil pa delaš ono sa njim kaj s amerom nebi jer si ga masno preplatil pa ti je žal da ga ne sjebeš.Sve kaj amer ima su mu zmislili rus,švaba,japaner i tesla,a njih su i tak kupili kinezi pa sad lifraju svoje pod američko.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Johan deere je vrhunski stroj,od kombajna pa do traktora.Fend,Fiat,IHC,sve su to dobri traktori,ali Johan deere je za nijansu bolji,i po kvaliteti je vrh vrhova.Mi smo u piku prije rata imali same 170 galaxsi i 130 laser,to su bili jako loši traktori,jako loši,nakon 1000 radnih sati se radile generalke,mjenjači odlazili,drobili se zupčanici,a kasnije su koliko vidim od ljudi koji ih imaju to dobri traktori.Moje mišljenje da je Šliter naj bolji traktor.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolege vrijednost i kvaliteta određuje cijenu a kako nema se novaca onda ostaje utjeha da će i nešto jeftino biti bolje od skupljeg .
 

Najnoviji postovi

Na vrh