• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ljudi u čekaoni kod doktora: Di je sestra, di je doktorica, tko je prvi, jel ima koga unutra, pokucajte da ne misli da vani nema nikoga, a zašto ste vi tu, ja sam samo za previjanje, jeste vi za kod doktorice ili kod sestre, ja sam samo kod sestre.Ja sam samo za injekciju, ja samo trebam recept., ja trebam samo uputnicu. 🤯🤯🤯 A na vratima:
FB_IMG_1632755147645.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,740
Ja sam mišljenja da ste oba u pravu. Dobra slika za zezanciju, ali i mora se poštivati svaki pošteno obavljani posao. Ja puno puta pozdravim i dobacim koju riječ našim dečkima koji prazne kante. Ozbiljni su ljudi i rade ozbiljan posao. 👌👍✌️ I da i te ljude treba pošteno platiti.
 

Pia

Član
Tu od
3 Ruj 2021
Poruka
8
Ja sam mišljenja da ste oba u pravu. Dobra slika za zezanciju, ali i mora se poštivati svaki pošteno obavljani posao. Ja puno puta pozdravim i dobacim koju riječ našim dečkima koji prazne kante. Ozbiljni su ljudi i rade ozbiljan posao. 👌👍✌️ I da i te ljude treba pošteno platiti.
Slazem se s Vama, nisam mislila da bude objava slike izazvala tu reakciju. Postujem te ljude kao i sve ostale radnike, i nisam imala namjeru povrijediti bilo čiju čast. Kao sto kazem-iskljucivo je zezancija u pitanju,i nek tako i ostane.
 

Najnoviji postovi

Na vrh