• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne želim ulaziti na sa kime u raspravu,isto kao što se ne želim svrstavati niti opredeljivati za bilo koga na ovome forumu,ali želim reći neke činjenice o kojima bismo svaki osobno morali razmisliti ne podležući trenutnim osobnim interesima bilo kojega pojedinca.Niti moderatora.Otišla je grupa ljudi sa foruma,ljudi koji su dugo vremena bili aktivni i na neki način davali kvalitetu i razlog posječivanja foruma.Ne želim raspravljati niti o njihovim razlozima,jer su oni zasigurno puno dublji od onoga što se trenutno valja po postovima i svi mi-uvjetno rečeno-neupučeni-možemo samo povezivati neke informacije,a nikome nije palo na pamet potražiti polaznu točku i pratiti razvoj konflikta,koji se,vjerujem,jer tako to uvijek biva,akumulacijom svih sljedečih progresivno povečavao i na kraju je završio ovako kako je.
Mi hrvati imamo jednu veliku manu.Spremni smo hvaliti i voljeti nekoga tko napravi nešto dobro.I to je u redu.Ali,kada taj netko napravi stotinu dobrih stvari,a onda jednu lošu,isti čas zaboravljamo na sve dobro što je učinio i odjednom u našim očima nije više osoba vrijedna našega poštovanja.

Otišli su ljudi koji su svoje znanje prenosili drugima.Znanje koje su sticali učenjem,svojim iskustvom ,koje ih je koštalo svoga slobodnog vremena i financija.I koje su nesebično prenosili svakome od nas kome je bilo potrebno i omogučili nam da ne gubimo vrijeme učeći ili tražeči rješenje problema koji često puta treba riješiti odmah.Mnogima od nas su omogučili da si problem riješimo sami i ne moramo platiti drigima da nam pomogne.To su napravili radi nas.Besplatno_Očekujući samo zasluženo poštovanje.Vjerojatno i oni imaju svojih mana.Stavimo li ih na vagu,i sa druge strane sve ono što su doprinjeli u radu ovoga foruma,što bi trebalo prevagnuti?Skloni smo sebi davati za pravo na ljutnju kada smatramo da nam se nanosi nepravda,ali to isto pravo ne priznajemo drugima,i očekujemo da prihvate i pomire se sa našim stavom.

Tko su naši moderatori i administratori?Ne znam sa sigurnošću,ali prateći pomalo i skupljajuči informacije sa postova i profila,čini mi se da je većina u godinama kada još uvijek nije u stanju objektivno donositi odluke sudaca.Ne zato što ne cijenim njihovu kompetenciju ili stručnost u obavljanju posla.Zato što još uvijek nemaju dovljno životnog iskustva da bi donosili odluke o proporcionalnoj vrijednosti nečijeg doprinosa i njegovih loših strana.I u životu,kao i na ovome forumu.Svijesna sam težine izrečenih riječi,ali nisu upučene sa namjerom da bilo koga uvrijede,nego da potaknu na razmišljanje.

I na kraju,isto tako ne ulazeči u ničije razloge,zapitala bih odgovorne-zašto je ova slika u postu iznad još uvijek prisutna?Ne bi li bila trebala već odavno biti obrisana,ako ne slika,komentar svakako,jer svi koji su imalo upučeni u problematiku zbog koje je stavljena,znamo što znači.Pa,kada se već ko pijan plota držimo pravila..

Smatra li se da ovome postu nije mjesto ovdje,neka ga se prebaci gdje treba,samo se nadam da neće netragom nestati.
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
johabica oprosti na ovoj prijasnjoj slici, tema su smijesne slike, nije mi bila namjera nikaga uvrijediti. Obrisao sam ju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
30tt7cy.jpg
30tt7cy.jpg
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
nije slika ali smješno vozilo moje izrade

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=-4sOBjk-Zfw[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danijel983

Član
Tu od
2 Ruj 2010
Poruka
101
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=r-2QetG1e3I[/YT]
samo u ogulinu hahahhahaha:lol:
kaj ste to imali domače utrke
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Ovo lići na DIESEL FORMULU , :D svaka čast na izradi ali filmić je malo prekratak ,,,, za više smjeha malo duži , ali i ovo je :D 5 :D

je diesel je motor od tomice 21 konj na podvozju od bube a kasnije je stavljena limarija na to ali i motor od opela


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=69M9S0dlkVE[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MQko_10mbzo[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Optičke iluzije

Ovu iluziju stvorio je web dizajner Nobuyuki Kayahara. Posebna je po tome što neki ljudi vide da se ova silueta vrti u smjeru kazaljke na satu, a neki je vide da se vrti u suprotnome smjeru. Što vi vidite?

 

Najnoviji postovi

Na vrh