• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
haha
kaj ispadne kad se vozis po šumi sa frendovima
582098_273504792762829_608918670_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
pa mi smo u temi SVAŠTARA
tu možemo stavit sve što nema veze s poljoprivredom...
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
pa mi smo u temi SVAŠTARA
tu možemo stavit sve što nema veze s poljoprivredom...

Na slažem se baš sa vama! Izbacili ste čovjeka sa foruma jer nije pisao kako se nekom nije svidjelo a piso je o poljoprivredi i stavljao super fotke. A ove gole gizice i ... to vam je ok!? A i moje slike i postove ste obrisali!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Neznam koje su ti postove i slike obrisali, ali zavisi šta i u kojoj temi pišeš i kakve slike postavljaš.
Meni još nisu ni jedan post ili sliku obrisali, a nadam se da ni neće. Bitno je da se poštuju pravila foruma i onda neće dolaziti do problema...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Na slažem se baš sa vama! Izbacili ste čovjeka sa foruma jer nije pisao kako se nekom nije svidjelo a piso je o poljoprivredi i stavljao super fotke. A ove gole gizice i ... to vam je ok!? A i moje slike i postove ste obrisali!

Pa uzmi si čovjeka za svoga i nitko ti ga neče dirat,ko ti brani?

SMIJEŠNE SLIKE:stavljajte i dalje.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja ne kužim kakve ove neke slike imaju veze sa poljoprivredom.....!

Malo sam kasno pročitala što si napisao,ali jesi li pročitao što piše u podnaslovu teme "SVAŠTARA" kao uputa za pisanje,to su ti oni redci ispod naslova koji ti govore o čemu se sve može pisati-sve osim politike.Čak i kuharski recepti,filmovi,priče...Dakle,nije obaveza da svugdje bude poljoprivreda.Pa tako niti slike ne moraju imati veze sa poljoprivredom.Ne na ovome mjestu.A i ,ako se kome hoće,mogu.Gledaj i smij se,a ako ti se ne smije,pusti druge da se smiju.:p:p:p
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Malo sam kasno pročitala što si napisao,ali jesi li pročitao što piše u podnaslovu teme "SVAŠTARA" kao uputa za pisanje,to su ti oni redci ispod naslova koji ti govore o čemu se sve može pisati-sve osim politike.Čak i kuharski recepti,filmovi,priče...Dakle,nije obaveza da svugdje bude poljoprivreda.Pa tako niti slike ne moraju imati veze sa poljoprivredom.Ne na ovome mjestu.A i ,ako se kome hoće,mogu.Gledaj i smij se,a ako ti se ne smije,pusti druge da se smiju.:p:p:p

:supz::supz::supz::supz::partyman::partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Malo sam kasno pročitala što si napisao,ali jesi li pročitao što piše u podnaslovu teme "SVAŠTARA" kao uputa za pisanje,to su ti oni redci ispod naslova koji ti govore o čemu se sve može pisati-sve osim politike.Čak i kuharski recepti,filmovi,priče...Dakle,nije obaveza da svugdje bude poljoprivreda.Pa tako niti slike ne moraju imati veze sa poljoprivredom.Ne na ovome mjestu.A i ,ako se kome hoće,mogu.Gledaj i smij se,a ako ti se ne smije,pusti druge da se smiju.:p:p:p

Potpisujem!!
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Ok! Shvatil sam! A sad postavljajte slike u temi SMIJEŠNE SLIKE, umjesto da meni objašnjavate. to mi je neko mogo i u osobne poruke poslat objašnjenje i nikom niš. idemo dalje!!!! :butthead:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ma joža sve 5 ....nemoj se samo previše nervirat zbog kojekakvi pisanja ovdje jer nas ima svakakvi....i dobronamjerni ali i oni koi vole podbost :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh