• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
29z51xg.jpg
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
dal mozda hladis svinjsku mast?? mozda malo šašavo zvuci al u takvi posudi se na starinski nacin cuvala mast u njoj al kad je jako vruce onda se pocne taliti
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ako nisi hladio mozda si je grijao u toloj vodi (mislim na mast).
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da hladio mast, nikako da se stisne kad smo stopili špek. U hladnjak kanta ne stane pa sam ovako probao i stisla se, mjerio temp. bunarske vode 10°C. Svi su se smijali, a kad pivu hlade u vodi to je normalno, samo sam koristio sam isti princip.

Jedino što mast pliva na vodi pa se kanta dizala pa sam morao ciglu staviti i vezati je :lol:
 
S

staffmen

Guest
bas sam to htio napisat al vidim odgovorio si vec...:mrgreen:
Al dobra ideja:supz:
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
da hladio mast, nikako da se stisne kad smo stopili špek. U hladnjak kanta ne stane pa sam ovako probao i stisla se, mjerio temp. Bunarske vode 10°c. Svi su se smijali, a kad pivu hlade u vodi to je normalno, samo sam koristio sam isti princip.

Jedino što mast pliva na vodi pa se kanta dizala pa sam morao ciglu staviti i vezati je :lol:

još da si del malo ureje...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
haha... Ma kakvo brojanje i kakav dnevnik, pa oni su već prije pljačke znali koliko će naći novaca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh