• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
okavav slučaj je bio kod moje tete kad su joj neki bosanci pokrivali kuću, ja i tata smo išli pomoć ako što treba, i mjeri majstor od početka rogove po 90 cm, tata mu kaže pa premjeri prije gdje će ti svi rogovi izaći da ih možeš na kraju ravnomjerno napraviti, ali neće da sluša i gotovo, on ima svoju KONSTANTU, 7 rog puk pravo po sred dimljaka, treba ga sad nastavljat, a stari njemu da je.e njega i njegovu konstantu, ja sam krepao od smijeha.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
hahah, to kad kod sebe budeš pokrivao onda staviš hrastovi rog 16x16 na 50 cm razmaka, takvi su isti stavljeni kod mene na jednu garažu prije 30 i nešto godina i još ni muva u njih nije ušla, valjda je i njoj tvrd.
 
T

Todi

Guest
318699_318663228228566_1193269314_n.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh