• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

smjesa za svinje

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Pitanje za iskusne,do koje se faze smije davat mikofiksator kad je krmača suprasna,da li to škodi šta prascim ili ne.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
MOžeš davati i u fazi dojenja, tak da nema nikakve štetnosti po prasad.
Ja koristim premix za krmače u kojem je već tvornički dodan mikofixator i zadovoljan sam.
 

Picok!

Član
Tu od
20 Srp 2012
Poruka
68
Koji to premix u sebi ima mikofixator? Ako nije problem da kažeš. Hvala!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dejan55

Novi član
Tu od
25 Velj 2015
Poruka
6
Trebam pomoć kupio sam protamino piggy pošto prvi puta radim sa njim pa neznam recepturu dali tko zna kako se slaže
 

krzna

Član
Tu od
1 Pro 2012
Poruka
79
dali zna netko recept za smjesu za super brzi tov svinja 100 dana ,krecem sa tovom od prasci od 25kg,pa onda sto dana i koliko bi mogli imati kg. za sto dana
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Sojina sačma jer ona ima najvise proteina, 44 - 46 % . A premix koristim od Schaumanna M100 .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas dobijem informaciju da na jednoj deklaraciji od domaćeg proizvođača ima natpis da soja potiče od GMO-a,idem danas provjeriti i debela ISTINA.Sve im hebem pa tko je tu lud,prokleti kapitalizam:(devil)::(devil)::(devil):
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
koliko sam ja upoznat sva uvozna soja je GMO

Poslano sa mog MediaPad T1 8.0 koristeći Tapatalk
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Jel koristi netko Likrine premixe za odojke.

Ja ih koristim. Počinjem sa Likrom od desetog dana po odbiću, F10 omega.
29. dan po odbiću prelazim na F4 Quatro, sa tim idemo do 28 kg težine odojaka

koliko sam ja upoznat sva uvozna soja je GMO
Ima i no gmo uvozne soje ali je skuplja za 20% .
 

Prilozi

  • DSC_0376.jpg
    DSC_0376.jpg
    45.2 KB · Pregleda: 134
Posljednje uređivanje:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
pitanje je dali se ta No GMO soja uvozi kod nas.....

Poslano sa mog MediaPad T1 8.0 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja ga malo dodajem u hranu. Lijepo miriši. Međutim ne hranim svinje komercijalno nego samo za svoje potrebe. Koji put ga dodam malo i u kruh koji se doma peče. Uglavnom potrošim sve "kolačiće" od prešanja koštic.
 

Najnoviji postovi

Na vrh