• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

snupy

B

BAGERISTA

Guest
Čini mi se da je negdje otkinut cijeli rukavac...........:?::?:?:?::?
 
B

BAGERISTA

Guest
pukla osovina promijenjen cijeli rukavac 730 kn.

Di si ga slomija,,,u brazdi nekoj......:shock::shock:

A dobro da je i samo to,,,da nije ča više,,,,jer novca sve manje,,,,pa je i 100-ka,,previše..
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
priprema za sjetvu kukuruza zubatnja ( drljanje) ali se vidi da je imao od prije napuknuče .
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
cca. 100metara dalje s lijeve strane . jel ti to gazdi pomažeš možda ?
 
A

AGRIPLUS65

Guest
cca. 100metara dalje s lijeve strane . jel ti to gazdi pomažeš možda ?
pred jedno dva mjeseca smo mu cistili zivicu uz meju,pa smo posudili prikolicu od susjeda tvog vidil sam da mi je ulaz poznat.
 
B

bosniahos

Guest
dobrodošlica za snupy

Dobrodoša nam snoopy.Dal je to na torpedu daska za ravnanje ili vitlo.Ako san dobro viđa imaš neki bajer na svom imanju.Tebe onda vrućina ne brine imaš gdi se rashladit ili grešim.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
To je daska za čišćenje snijega više kao lopata . Bajera nemam ali mi je Mrežnica oko 100 metara od kuče.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
To je slika još od baliranja sijena samo sam pokušaval stavit sliku .
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Ovo prvi put vidim to ie vjerojatno s gračanovog brda jer meni ne fali ni jedna (ovca) A si vidil ovog kaj kod vas ruša stupove od struje prešal kod nas i kuče preuređivat .
 
Na vrh