• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

snupy

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
barem on ima makinu od traktora,dobro kaj nije prošao kroz cijelu kuću....
samo mi nije jesno gdje je tu šteta od 350 000 kuna....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
ode poli duge rese su se počali zabijat u hiže,,,valda im aje dosta gradnje,,pa sad oče porušit da opet grade...........:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
barem on ima makinu od traktora,dobro kaj nije prošao kroz cijelu kuću....
samo mi nije jesno gdje je tu šteta od 350 000 kuna....:scratch

Piše na kući i radnom stroju, tko će ga znati :scratch
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Ovo prvi put vidim to ie vjerojatno s gračanovog brda jer meni ne fali ni jedna (ovca) A si vidil ovog kaj kod vas ruša stupove od struje prešal kod nas i kuče preuređivat .
ma to je bolestan covik kod nas porusal hraste pola sume zakrcil i dva puta zatvoril ,vec ga tjedan dana nema ,mislil je slajsat po putu mrimo moje kuce pa mu stari rekal da mora prije pesak dopeljat za popravit mrmljal je pol sata sam sa sebum.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
kad zavrsis svoje mozes doc kod mene nastavit,budes brzo gotov kod mene nema tako puno posla:finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Odlično smišljeno,,,,i ne smeta.........:prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo ga napadalo,,,poli vas.-..........:supris::supris:,bilo dela za torpeda.8)
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači,,,,dela i smrzavanja ne fali,.....:blackeye:blackeye
A mislija baš danas,,,,da zima pokaže zube,,,,dali prije ili kasnije,,,,,,,,,danas prvi put naša kod štale vodu,,,da sam mora bacit samo kantu vode tople,,da natočim za konje,,,,,,,,,,,,,cilo vrime,,,sve zaleđeno.........pa si napunim u siće,,,i onda ujutro bacim malo tople,,da im zmljačim(stoplim),,,da se mogu napojit................:shock::shock:8)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ima ga previše još ga zguram na hrpu jer je malo dvorišće .
Daj ga malo susedu, morti ga je pri njemu premalo :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
nekekva sječka za kukuruz....:scratch..u kombinaciji sa cirkularom.
jel to bil mlin za šrotanje kaj su kombinirani sa cirkularom..:scratch

pa kaj ti nije dosta željeza na poslu,odi se kupat,vidiš da je sparina....:roll:
sigurno si na godišnjem...:lol:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Fala bogu nisam na godišnjem . To je od starog čekićara prerađeno za sječ kukuruzovinu ovčicam .
Ideja je da uvretnjake koje moram obrat za berbu kukuruze počnem sad žet i hranit ovce s tim dok nema paše .
 
Na vrh