• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sonalika traktori

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Alen kaže:
Prvo, rekao sam več bobi da spoji teme sonalika traktori.... Ovo je prva tema:
Obrisan neispravan link.

Vidio sam te traktore. Lijepo mi izgledaju a i motori imaju lijepi zvuk. Ljudi kod nas ih dosta kupuju pogotovo u babincu, bedeniku i pisanici... Valjda su dobri ako se odlučuju na kupnju.

e bio je onaj plavi od 60 konja danas kod mene doma, a u kovačici cjelo susjedstvo ima sonalike
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Moj rođo mi danas reko da će uplatiti Sonaliku DI-90 s kabinom, pošto mu imt 567 lagano odapinje, mora do proljeća ga riješit, a sonalika mu se jako sviđa, 25.000 eura, bili smo u jurvalu i vidjeli ga, prekrasan traktorčić!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Traktor je mrak, smao što mi izgleda glomazno, težak, vjerovatno to ima prednosti u namjeni za koju je namjenjen. Mislim da njegovi konji mogu stati uz bok svakom zapadnjaku a i rusu. Ti Sonalika traktori bar mi izgledaju kao traktori ;) Tj. radni strojevi koji trebaju obavljati teške poslove na zemlji.
 
R

Renatek

Guest
Pozdrav!

Imam 2 pitanja....

Koja je cijena sonalike 60 KS 4WD sa kabinom i koja dodatna oprema jos postoji?


Da li netko ima slike sonalike sa kabinom... sve sam pretrazio po netu i nemogu naci ni jednu.....

Hvala!
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Sonalika izložena na Viroexpo 2009 godine.

Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj lik što se vidi iza blatobrana je moj susjed, tu pokraj njega je i njegov brat, a i ja se motam tu okolo negdje :D :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Uf, ova 75-ica mi se čini za šumu ajme. Ima širine, jedino kako su to šlampavo izveli ručice mjenjača i to jedna i sa ljeve strane, pa kad silaziš u kratkim hlačama mislim da one ostaju na toj ručici ili me slika vara.

A bobo, da ti je nać curu koja će ti za miraz donet ovaku sonaliku....... uf....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A ma traktori uopće nisu loči, evo taj susjed sa slike, tj. njegov brat pregovara oko kupnje DI-90 sa kabinom za 25.000€, pa još jedan prijatelj iz susjednog sela če vjerojatno uzeti Di-60 s prednjom vučom i kabinom, ma sve više ima interesanata, vjerojatno če traktori opravdati ime i kvalitetu!!!
 
B

Bobo

Guest
petar kaže:
Uf, ova 75-ica mi se čini za šumu ajme. Ima širine, jedino kako su to šlampavo izveli ručice mjenjača i to jedna i sa ljeve strane, pa kad silaziš u kratkim hlačama mislim da one ostaju na toj ručici ili me slika vara.

A bobo, da ti je nać curu koja će ti za miraz donet ovaku sonaliku....... uf....

OOO, ne znam jesi li ikad vozio zetora sto ima grupe s lijeve strane na rucki,a brzine s desne? TO je dost dobra stvar, mogu ti rec...

Cura sa sonalikom... i ne znam bas da ce se takva ovdje skoro naci, al kaki god da je traktor, ja prihvacam... Osim ako se o torpedu radi, onda cura mora bit ekstra, iako ja to nisam ;)

Petre, a sto je najgore, i ja sonalike zamisljam u sumi u akciji, nikako na njivi... Ko da su znali na koju ce klijentelu ciljat ;) Na nas gorstake koji se volimo provlacit po sumama ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dali je tko od vas cuo kako sonalika radi? ali bas zvuk masine? u zivo..
 
D

DADAC

Guest
ja se sjećam onog tigera kaj su ga negde u jaski delali, imal je pun kufer indijskih dijelova i tak je šuplje tukal da to ni bilo za slušat. kao da su ga iz pleha slagali. Sonaliku nikad čuo, ak je po gabaritima onda dere ko mig 21!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sonalika DI-60 vam se dere ko imt 560, a di-75 ko 577, tu su negdje koliko sam ja čul, jer sam ih palil u vrbovcu u jurvalu, al zato belarus grmi ko dizel lokomotiva :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ima jedna 60ka u susjedstvu. ne svidja mi se zvuk ni malo. kao da klepece,zvoni.. neznam,cudno nekak. kao da ima viska zvukova. u transportu je dosta brza,ali je zato i dosta slaba u zadnjoj brzini.
moram malo preispitat detalje kad se sretnem s kolegom..
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
..ja.. kaže:
u transportu je dosta brza,ali je zato i dosta slaba u zadnjoj brzini.

Što ti je tu čudno, pa normalno je to.... lol
Što bi ti, tanjurao 30km/h s traktorom 60ks 24d tanjuračom NOT
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ako je u zadnjoj brzini slaba nije baš za brda ili nadvožnjake ;)
morao bi ju samo šaltat 8)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Istina da moraš šaltat, ali 60KS je 60KS, i svaki 60ks ide određenom brzinom s X tereta u brdo, ali je po ravnom brži onaj što ima slabiju(bržu) zadnju brzinu na mjenjaču.....

Recimo 540 s 3 brzine i 542 s 5 brzina, s istim teretom jednako idu u brdo s istim stupnjem prijenosa, dok na ravnici 542 odeee, jel?

bdw, brzine su da se šaltaju :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
petar kaže:
Istina da moraš šaltat, ali 60KS je 60KS, i svaki 60ks ide određenom brzinom s X tereta u brdo, ali je po ravnom brži onaj što ima slabiju(bržu) zadnju brzinu na mjenjaču.....

Recimo 540 s 3 brzine i 542 s 5 brzina, s istim teretom jednako idu u brdo s istim stupnjem prijenosa, dok na ravnici 542 odeee, jel?

bdw, brzine su da se šaltaju :D
Istina da ode...pa zato sam i napisao za brijegove i nadvožnjake ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
petar kaže:
Što ti je tu čudno, pa normalno je to.... lol
Što bi ti, tanjurao 30km/h s traktorom 60ks 24d tanjuračom NOT

nisam rekao da je cudno. normalno je. frend agrotrona k100 mora saltat uz brdo u koje moj mf od 70ks ide a da ga i ne osjeti. obojca bez icega. ali zato on na ravnici odeee...

tako da znam kako je to i zasto,i ne cudim se tome.

e da,i malo je cudan osjecaj sjediti na njoj,ako nema kabinu. visoka je dosta pa je neobicno.
ali inace mi ova s kabinom izgleda skroz ok. istina da ju nebi kupio. a da ju dobijem prodao bi ju i kupio nesto polovno za te novce :D ,ali na slici ne izgleda lose..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam čuo da su dobri traktori, u moj če kraj uskoro 2 kom doći, jedan 90 i jedan 60 ks sa kabinom
 

Najnoviji postovi

Na vrh