• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sonalika traktori

A

Alen

Guest
Sonalika traktori
Osnovana 1969 ,sonalika grupa se trudi razumijeti zahtijeve svojih kupaca.
Kompanija je smještena i raširena u zemlji Punjab and Himachal Pradesh. To je jedna od top pet traktorskih kompanija u indiji. Njezina proizvodnja uključuje traktore motore i razne priključne strojeve.
http://www.sonalika.com/

Slika002-12.jpg

Slika003-12.jpg
 
A

Ado

Guest
Jarane na izgled su lijepi .Molim te kolliko su para sa pdv, koja je snaga da li imaju prednju vuču ? :?:
- Ado-
 
A

Ado

Guest
Koliko košta ovaj DI-75 - 4WD .Čekam odgovor . - Ado-.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ursusc360 kaže:
Odakle ti traktori potječu?

Pa piše ti gore da su iz Indije! :blackeye
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
i šta vi mislite, jel su to dobri traktori ako su iz indije?
 
Z

zrine892

Guest
Ado kaže:
Koliko košta ovaj DI-75 - 4WD .Čekam odgovor . - Ado-.

ado ja sam vidio u nekin casopisu da kosta 65 000 kuna + pdv-e 8.900 eura bez pdv-ea a pdv ti je 22%
 
R

Renata

Guest
Bok dećki, friška sam u poljoprivredi i htjela bi kupiti traktor oko nekih 60 KS sa duplom vućom.
Šta mi predlažete, čula sam za neki novi traktor Sonalika i zvala sam u Jurval, traktor mi super izgleda i ima prihvatljivu cijenu. Trebam savjet od nekog iskusnog... :roll:
 
B

Bobo

Guest
Sonalika su kako citam po internetu traktori indijskog proizvodjaca s dugogodisnjom tradicijom. Koliko dugom, pojma nemam ;)

Uglavnom, pitanje hoces li danas- sutra imati gdje za nabaviti rezervnih djelova za takav traktor, jer firme propadaj iz dana u dan...

Ako ti se nesto banalno pokvari, neces moci naci u svom selu mehanicara koji ce znati ceprkati po takvom traktoru, pa ces morati zvat servisera koji obicno znaju doci tjedan dana kasnije, dok tvoj traktor u sred sezone stoji...

DOBRO se raspitaj o servisnom podrsci i servisnoj mrezi, te da li imas servis u svojoj blizini.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
radije uzmi nešto poznato,ili bar nekog kineza,kojih evo do danas već dosta ima... eurowolf 554 bi ti bio dobar,jer i sam ima prednju vuču.. sad ovisi za šta bi ga koristila?
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Bobo kaže:
Sonalika su kako citam po internetu traktori indijskog proizvodjaca s dugogodisnjom tradicijom. Koliko dugom, pojma nemam ;)

Uglavnom, pitanje hoces li danas- sutra imati gdje za nabaviti rezervnih djelova za takav traktor, jer firme propadaj iz dana u dan...

Ako ti se nesto banalno pokvari, neces moci naci u svom selu mehanicara koji ce znati ceprkati po takvom traktoru, pa ces morati zvat servisera koji obicno znaju doci tjedan dana kasnije, dok tvoj traktor u sred sezone stoji...

DOBRO se raspitaj o servisnom podrsci i servisnoj mrezi, te da li imas servis u svojoj blizini.

u potpunosti se slažem s Bobon,kod kupnje traktora prvo to provjeri pa onda odluči o kupnji-kad ga kupiš onda je kasno :!: :!: ;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
ako imaš neke male i uske površine što trebo traktor bez prednje vuče :scratch
 
R

Renata

Guest
Bok dečki,
Moram Vam reči, bila sam u Jurvalu i ugodno sam se iznenadila prijemom zaposlenika, usput rečeno koji su relativno mladi i po njihovom ponašanju se vidi da su i obrazovani ( nije loš onaj mali bosanac). Od njih sam dobila sve informacije pa su me ljubazno uputili na već postoječe kupce Sonalike kako bi mi dokazali da je traktor uisinu dobar i pouzdan. još me više impresioniralo kad sam vidjela odlazak njihovih servisera sa vozilima firme na teren.
Dragi moji prijatelji puno ste mi pomogli u odabiru. Provjerila sam u vezi rezervnih djelova, u Jurvalu imaju svoju trgovinu rezervnih djelova te nema nikakvih problema s time. Najvjerojatnije da ću kupiti ovaj traktor zato jer u Jurvalu imaju riješene i dobro organizirane sve stvari na koje ste me upozorili.
 
D

Darko D.

Guest
Bok Ljudi,

Kupio sam Sonaliku među prvim kupcima, napravio sam 420 radnih sati. kupio sam traktor Sonalika 60 KS dupla vuča.
S traktorom sam prezadovoljan, nisam imao nikakvih problema, orao sam s dvobraznim plugom 14" bez frke.
Do godine ču uzeti još nešto zemlje u zakup i namjeravam kupiti traktor Sonaliku 90 KS, traktor sa ovom novom kabinom izgleda super.Cijenom je ispod Talijanskih traktora a kvalitetom je ispred njih, a o kinezima i turcima da i ne govorim!!!
Još jedna stvar, što se tiće potrošnje traktor me je totalno iznenadio, troši iznimno malo.

PS Poruka Renati: Pa i nije ti onaj bosanac baš nešto!!! :lol: :lol: :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Darko,ovaj forum živi od slika,pa nam onda nešto i pošalji... ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Darko D. kaže:
Bok Ljudi,

Kupio sam Sonaliku među prvim kupcima, napravio sam 420 radnih sati. kupio sam traktor Sonalika 60 KS dupla vuča.
S traktorom sam prezadovoljan, nisam imao nikakvih problema, orao sam s dvobraznim plugom 14" bez frke.
Do godine ču uzeti još nešto zemlje u zakup i namjeravam kupiti traktor Sonaliku 90 KS, traktor sa ovom novom kabinom izgleda super.Cijenom je ispod Talijanskih traktora a kvalitetom je ispred njih, a o kinezima i turcima da i ne govorim!!!
Još jedna stvar, što se tiće potrošnje traktor me je totalno iznenadio, troši iznimno malo.

PS Poruka Renati: Pa i nije ti onaj bosanac baš nešto!!! :lol: :lol: :lol:

kao prvo darko dobrodošao na ovaj forum ja se nadam da čeju biti slike od sonalike uskoro i zanima me koja je rezlika izmedu žute sonalike i plave samo u boji ili ima još u nečemu. a ko njih radi i dali imaju svoje motore ili ? i slike stavi obavezno
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidio sam neki dan Sonaliku DI-90, 90 ks 4x4, prekrasan traktor s kabinom, čistam lijepo izgleda, bio je na kamionu na putu do budučeg vlasnika!

Drugi dan sam zvao u jurval i kaže mi kolega bosanac da košta samo 25.000 eura s kabinom i podosta opreme, i čuo sam da im se može ugraditi oriđiđi prednji utovarivač!
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
pozdrav darko.d ja istorazmišljam o kupnji takvog traktora s kabinom samo se bojim dok počne odrađivati sate preko 1000 da se neče često početi kvariti.pa te zbog tog molim da mi kažeš kako se ponaša u različitim poslovima(oranju,tanjuranju)te kakva je udobnost voziti se u njem dok radi u polju te da li je bučan.molim te ako možeš načiniti koju sliku te ju staviti na forum (ako može unutrašnjosti,te zadjeg dijela traktora malo detaljnije)usput da li si ga morao odmah upregnuti da radi ili odraditi nekoliko sati s njim onak na prazno.
 
A

Alen

Guest
Prvo, rekao sam več bobi da spoji teme sonalika traktori.... Ovo je prva tema:
Obrisan neispravan link.

Vidio sam te traktore. Lijepo mi izgledaju a i motori imaju lijepi zvuk. Ljudi kod nas ih dosta kupuju pogotovo u babincu, bedeniku i pisanici... Valjda su dobri ako se odlučuju na kupnju.
 
Na vrh