• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
Sam ga vi zezajte, dečko je za ženiti, Šanana ima li kakva crnka iz Pitomače ili Kloštra da Tinček dojde za zeta u Podravinu.. da tast odmah kupi Johana.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
AAA, tam bu crnku moral otkupiti,,,a onda če bu dobar ,dobi bu traktor al samo za delati tastu...
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Sam ga vi zezajte, dečko je za ženiti,


Mislis da je on vec shvatil da neke stvari ne sluze samo za pišanje? :rolleyes:

ak je tak a moglo bi biti, meni upravo krece sezona kod njih pa bi mogel u njegovo ime isprositi kakvu bogatu ciganicu, jer kak vidim ferko mu vec polako postaje mali,,,

samo, pitam se, dal je on spreman za tak nekaj kvalitetnije da mu se da u ruke,,,:)

pri tom ne mislim na ciganicu,,,,:D:
 
E

el pibe

Guest
Tinča bi te vrag nesel h podravinu za zeta.Buš krvavo odelaval traktore:D:Naj poslušati ove geliptere nisu oni još bili u okolici Krapine i Zaboka a tek da znaju kakve su "mačke"iz Mača:icon_keel: ja mislim da bi zatrajbali imanja i rasprodali mašine kad bi vidli (probali)kaj ima v Zagorju:eek::
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Tincek naj ti njega slusati jer nema pojma,,,
ak' ciganicu kakvu zemes budi siguren da vise cijeli zivot nes moral na traktorce sjesti vec bus polako ujutro otpelal zenu na posel a di u debelu ladovinu sel i cekal da joj popunis ono kaj je prodala,,,
ak' se ona razme vposel nes ni moral biti u ladovini neg bus vu kaficu cekal i kakvoj konobarici u cice gledal,,, :icon_mrgreen::(giggle):

Samo moras znati i da su ciganice zajebane svaki dan puno prehoda pa joj doma moras lagano dizati noge radi cirkolacije,,,
zato sem i napisal da bus moral znati da neke sprave ne sluze samo za pisanje a ni noge se ne dizu samo radi cirkulacije,,,,:(giggle):

E, a sad ja sam sebe pitam kakve to ima veze sa Severinom, njenom travom zelenom i sjenom,,,
:icon_hang:
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
c55500ecb956863e74b68804665c01fe.jpg

Jedna iz prijevoza
e1f2dd2e3880306d6f7fbb0e3c53fb6a.jpg

Malo s balirkom.[emoji4]
90ab0e18a69d77f6fffd1b29f8486b08.jpg

Kosnja.....
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh