Nas je opet fulalo….Opralo ga?A nisu baš tak prognozirali
Zove me mušterija iz Dugava da bu došel po bale( trebal je u subotu) pa veli da je njih zaobišlo a ovde se kod nas fino izlijalo oko pola pet.
"Novi klinci su na programurekli su stari ljudi dok ih je još bilo