• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje zimnice

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Eto sve ti piše, znači radim sa patliđanom, a ti si rekao da se radi od paprike, ali kod nas se mješa paprika sa patliđanom. 😉Dal da ti ponovim da svako selo ima svoje običaje😉
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Imamo koga iz Makedonije da ima pravu papriku za prodat za ajvar?
Ja, ja, ja, ja!!!!!!!!!!!

Ups, makedonka nisam, makedonku nemam, ali imam ekstra papriku ekstra kvlitete za ajvar.
Hehe.
Ako se peče, kožica spadne u jedonm - dva komada, tanka da do Zagreba preko nje vidiš, omjer šećera i kiselina u njoj izbalansiran savršeno, suhe tvari više od bilo koje druge. To znači da nema velike gubitke u gotovoj masi kod termičke obrade.
Hehe isto.
Sada dolazimo do trećega hehehe - mana joj je cijena.
15 kn ja to prodajem - ne, ne, - ne za vreću, ne za kutiju, za kg. 1 kilu.
Nekome vrisne kosa na glavi ko da mu je dinamit posred nje puko kad mu cijenu velim, netko bleji u nju i pogled ne može odvratiti i kupi ko da ga vila ili vještica čarobnim štpičem takla i naredila - kupi, a stari kupci koji ju uzimaju svake godine bilježe se unaprijed i čekaju red na isporuku.

Takva je moja paprika ajvaruša, hehe. :)
Kupljenac, imaš sreće što mi nisi blizu pa da patiš što ti je prelijepa a preskupa da je kupiš. Da je vidiš, nemirne snove bi imao. :) :hahah:
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
257
Ja, ja, ja, ja!!!!!!!!!!!

Ups, makedonka nisam, makedonku nemam, ali imam ekstra papriku ekstra kvlitete za ajvar.
Hehe.
Ako se peče, kožica spadne u jedonm - dva komada, tanka da do Zagreba preko nje vidiš, omjer šećera i kiselina u njoj izbalansiran savršeno, suhe tvari više od bilo koje druge. To znači da nema velike gubitke u gotovoj masi kod termičke obrade.
Hehe isto.
Sada dolazimo do trećega hehehe - mana joj je cijena.
15 kn ja to prodajem - ne, ne, - ne za vreću, ne za kutiju, za kg. 1 kilu.
Nekome vrisne kosa na glavi ko da mu je dinamit posred nje puko kad mu cijenu velim, netko bleji u nju i pogled ne može odvratiti i kupi ko da ga vila ili vještica čarobnim štpičem takla i naredila - kupi, a stari kupci koji ju uzimaju svake godine bilježe se unaprijed i čekaju red na isporuku.

Takva je moja paprika ajvaruša, hehe. :)
Kupljenac, imaš sreće što mi nisi blizu pa da patiš što ti je prelijepa a preskupa da je kupiš. Da je vidiš, nemirne snove bi imao. :) :hahah:
Provjereno jako dobra
G. Johabi je prošle srijede izvagav
Vrijedi svake kune
Za pohvalu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto, i kak sad ne budem ponosna na svoju papriku kada i sam kupac veli da je odlična. :)

Drago mi je da si zadovoljan. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh