• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

šta mislite o ovom vogel not

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
predplužnjake za njega možeš naći kod ferenčeka mada mi po slici izgleda da nemaš mjesta za to, nekak je malo kratki razmak med brazdama pa ti budu predplužnjaci bacali na prvu brazdu i bu se to malo naguravalo, ostajala bi kukuruzovina vani. Izmjeri točan razmak med brazdami to bi ti bilo negde min. 95 cm
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Jel to okretanje kad neokrene odjednom nego dopola i onda još do kraja?
 

DEUTZ FAHR

Član
Tu od
12 Sij 2008
Poruka
37
Došlo je vrijeme da se i ovaj plug isproba ali moram vas moliti za pomoć nikad u životu nisam orao sa plugom premetnjakom što znači da nisam ni štelovao takav plug sada orem sa trobrazdnim ravnjakom sip spady 3k orao sam i sa svakakvim dvobrazdnim drljama ali ovaj ću tek da isprobam.Ako netko može da mi objasni čemu služe svi oni vijci preko kojih se mislim nešto štela a da to zna iz iskustva pa neki savjet i tome slično na slikama nema točkova za dubinu ali sam i njih dobio originalne njegove inače vući će ga deutz fahr dx 6.05 sa zadnjim gumama 18.4 -38
 
Na vrh