• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@zoran89
Tko bira masturbira 😂. Imao sam priliku i uzeo sam ga...
:devilish:
Jedino to da masturbira...
Misliš ti da je "Golf" to što je nekad bio,
a ne,
ne, ne,
ne bu išlo...
Slijede ti skora "ulaganja", u financijskom smislu, pa malo više nervoze, sekiracije, stresa itd.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
J... vas golf. Smeće ko i svaki drugi auto.


Rekao sam da sam uzeo jači, mlađi i s više opreme. Nebitno koja marka. Sve su smeće. Šta ste se svi zaljepili za to što je golf.

Jedino moj samuraj valja i nadzivit će ih sve.

@plus a u koji polovni auto ne slijede skora ulaganja? U sve. Evo i na scenicu me slijede skoro ulaganja... Pa i na mom voljenom samuraju uvijek ima nekih ulaganja..

Nisam rekao da je golf prilika. Rekao sam da je ovaj golf prilika. Mažen i pažen i redovno servisiran sa 130 000 km od poznate osobe (kuma) i plaćanje kad hoću, koliko hoću... To je prilika. Ne golf
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,187
Tako je. I ja sam uzeo golfa 4 od kolege. Originalnih 220 000. 2004 god. pa eto isto ima nekih problema, sitnica, nebo se komplet objesilo, ne radi daljinsko,vrata se ne zatvaraju lijepo, kuplung tvrd ko na traktoru itd..
Jebote golf, nikad neće biti pravi auto 😀
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
E, prijatelji moji dobri. To se tak ne dela. Ako mislite kupiti kakav stroj onda prvo treba napisati na forum svoje želje. Onda se čeka jedno vrijeme da se sakupi potrebna količina raznoraznih savjeta koji onda idu na filtriranje i dalje razmatranje. Prvo čitanje, drugo čitanje, treće čitanje..... i tak sve dok se ne očituje žena sa najboljim prijedlogom koji se jednoglasno prihvati. Ako hoćeš najbolje onda treba poštivati proceduru ili preuzimaš na sebe jako veliki rizik. :ppozdrav:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@zoran89 pa ja ne grizem :unsure:, samo sam napisao svoje mišljenje o jednom unazad nekoliko godina na razne načine več prevaziđenom tipu, ili modelu osobnog automobila, nisam te pritom ugrizao, udario itd.
A nervozan si več postao i sekiraš se na prvi komentar svoje kupovine?! Vrag neka nosi auto koji ti "odmah na prvu" donosi stres ;). U autu moraš kao i u braku prvenstveno uživati. :devilish: ;) :)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
A kaj nek novi kupac radi dok kupi takvo vozilo? Plaće ili se ubije od tuge? Ti se riješiš a što je s poštenjem, moralom, gdje je nestao čovjek?
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
558
Ja sam mislio na to da meni uvali netko takvo vozilo kad ima taj znak napred lakse tj.brže se proda.
Danas lažu za kilometražu to je veći problem nego neki kvar,njega popraviš al kilometri ostaju.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,486
Kaj se lovite za kilometre? Ima prijatelj tu u selu golfa 2 koji je prešel 800 000. I neda ga. A ima love ko šodra(samo 2 benzinske i par kamiona). A ima auti koji su sa 100 000 sjebani do amena.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,187
Na takva mjesta se ide sa picolovcom, a ne radnim vozilom ;)
Za potrebe liječenja sam tu, opet problemi z kičmom. Neda mi delat, a štel bi..
A kocka je još na zimskom setu, moram to promkenit ovih dana
@ZJ a odkud je @Atppt ?
Svako malo sam tu v tom kraju, pa bi se mogli najti 😀🍻
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,440
Kaj se lovite za kilometre? Ima prijatelj tu u selu golfa 2 koji je prešel 800 000. I neda ga. A ima love ko šodra(samo 2 benzinske i par kamiona). A ima auti koji su sa 100 000 sjebani do amena.
Deda da nije ovaj mozda??? 20240316_110719655.jpg
Sunac mu ***** koliko je on prešel taman da je pješice hodo,,:unsure:
20240316_143414934.jpg
 

Prilozi

  • 20240316_143356639.jpg
    20240316_143356639.jpg
    53.2 KB · Pregleda: 27
Na vrh