• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,724
Evo kako je to izgledalo danas u rano popodne u mom bližem okruženju a i kod mene.:oops:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Gledao sam popodne na aplikaciji, nije izgledalo obećavajuće
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Evo skupilo se nas desetak iz udruge i tradicionalno orezali voćnjak od samostana. Uz pomoć komunalnog koje je odvuklo sve granje. Ima 6 redova voćnjaka, na brzinu smo mi to...

Bili smo brzi kuhar brzo javio da je čobanac pri kraju 😁
IMG_20240313_172552.jpg IMG_20240313_161345.jpg IMG_20240313_172540.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Jučer mi je Dinamo na duže vrijeme totalno zgadio nogomet.
Jasno je meni da se u nogometu može dogoditi bilo kakav rezultat.
Mene je ubila u pojam njihova igra ispred njihovog golmana Nevistića. Ubilo me u pojam ama baš svako krivo dodavanje lopte i nešto kao nedostatak želje da probaju napraviti korak naprijed, napasti gol PAOK-a.
Nogometašima je posao nastojati pobijediti protivničku ekipu. Treneru je posao narediti im krenite s loptom naprijed, pokazati im s rukom ako vidi da su dezorijentirani "tamo vam je protivnički gol" prema njemu pucajte, bez petljanja i glupiranja kako radi Petković.
Iako sam samo gledatelj na trosjedu dnevne sobe, zadržavam pravo na svoje mišljenje o njihovom odrađenom poslu.
Neka su ih igrači PAOK-a dobro isprašili i osramotili, sad barem znaju da su svoj posao radili sramotno loše. Nisam siguran kad budem voljan ponovo ih gledati, ne uskoro...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,694
Ajd uozbilji se! :(
Što znaš o današnjem, recimo, nogometu?
Ono što vidiš je realizacija onog što je dogovoreno tamo negdje i plaćeno!
A ovo ""tamo vam je protivnički gol" prema njemu pucajte"...podsjeća me na jednog poznatog nogometaša koji je to isto pitao na početku utakmice!:hahah:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,724
Ja gledam Rijeku,pa se ne sekiram, bar dok igraju dobro i pobjeđuju. Grizu, trče, angažirani su, dokazuju se u svakom pogledu nogometne igre.:love:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Pojma neman. Čekam da mi netko objasni za šta se to koristi 🤣

Kad se vozam traktorom za bezveze da stoji iza?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Imam oprugu da ne mlate poteznice... Al ozbiljno. Koja je tome svrha?

Jel mogu panjeve čupati s time od voćaka? To + lanac?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,244
Nemreš, savine se.
Ali je jako dobra za zaj... kardan, ako ju slučajno digneš ;)

Dobra je za vleći plug za krumpir (onaj plug ija kojega netko hoda ) ;)
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Ne vidim onda svrhu toga ako ne mogu stare šljive čupati 🤣. A dobro. Ni prvih ni zadnjih 25e za bezveze.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,244
Moreš, ali treba biti okomito ("na kant").
No kaj ti nije laakše visoko svezati lanc i onda ju poleći. Sumnjam da bu hidraulika mogla spuknuti panj.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Pa to sam i mislio.

Lanac za to, drugi dio za voćku i vuci. Nisam mislio dizati hidraulikom.

Jer malo malo treba nešto povući, iščupati. A tako ni lijeno za stavljati poteznicu..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,244
Kad povlačiš stabla, lanc vežeš na gornju kuku za prikolicu, a ne za tu poteznicu
 

Najnoviji postovi

Na vrh