• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Deda i Lee najebali ste, dok Vas vlovim... 🙃

Imam jednu, na probnom radu več 2 godine. Pa po onoj: dok bedaki imaju peneze - kramari tržiju, ja sam si danas kupil još jednu, za rezervu i da ju ne vozim non stop u autu v gorice i doma. Odmah sam ju danas isprobal v goricama z vodom, položila je, ima moje povjerenje 😏🙂. Sad bude jedna gore, a druga doma i ja budem miran, imam sve duplo (osim supruge 😏🙃, jer nemam ni 2 penzije 🤣😈)
🥂🎶

IMG_20240311_105751.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
. .. Sad bude jedna gore, a druga doma i ja budem miran, imam sve duplo...
😮 Bu ti srce zadržalo? A i rebra?

(osim supruge 😏🙃, jer nemam ni 2 penzije 🤣😈)
🥂🎶
Da imaš, imel bi i dve penzije...
...ovak imaš samo 2 šprice 🤪😮🤣
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Deda i Lee najebali ste, dok Vas vlovim... 🙃

Imam jednu, na probnom radu več 2 godine. Pa po onoj: dok bedaki imaju peneze - kramari tržiju, ja sam si danas kupil još jednu, za rezervu i da ju ne vozim non stop u autu v gorice i doma. Odmah sam ju danas isprobal v goricama z vodom, položila je, ima moje povjerenje 😏🙂. Sad bude jedna gore, a druga doma i ja budem miran, imam sve duplo (osim supruge 😏🙃, jer nemam ni 2 penzije 🤣😈)
🥂🎶

View attachment 71097


Jesi oprskao marelicu i breskvu protiv monilije cvijeta?

Da ne bi bilo nije bilo mraza, a meni mraz spalio cvijet
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,664
Ja htio prskat ali nikako vrijeme za prskanje..a i nije cijela u punom cvatu...2/3 se rascvala a dio ne...i sad ne znam dal da cekam jos ili ne...al s obzirom da je kisa 2 dana moram cekat...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Ja planirao danas popodne. Al vjetar piri li ga piri 😩...

Žute šljive su mi se isto počele otvarati pa ću iskombinirati nešto za moniliju + bor + aminokiseline + okvasivac
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,664
Ja se bojim da ce vjetar i kisa sad unistit sve i da nece bas biti ploda...
To mi napravilo prosle godine na tresnji...kad se najljepse rascvala derao vjetar nekoliko dana i nakon toga se samo sve osusilo..
Jel mora biti temperatura preko 5°C kroz noc kad se prska ili je samo bitno da ne smrzne?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Jesi oprskao marelicu i breskvu protiv monilije cvijeta?

Da ne bi bilo nije bilo mraza, a meni mraz spalio cvijet
Nisam, ovih par dana dok one cvatu ih škropi dragi Bog.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Ja se bojim da ce vjetar i kisa sad unistit sve i da nece bas biti ploda...
To mi napravilo prosle godine na tresnji...kad se najljepse rascvala derao vjetar nekoliko dana i nakon toga se samo sve osusilo..
Jel mora biti temperatura preko 5°C kroz noc kad se prska ili je samo bitno da ne smrzne?
Bitno da ne smrzne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh