• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,319
Daj mi želju da bude Drina rakija. A drugu želju daj još jednu flašu rakije nek se nađe, možda nestane drine.
Kolega tvoj post,, se odnosi na moj prethodni,,, neznam što ti to treba,,,
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,411
Kolega tvoj post,, se odnosi na moj prethodni,,, neznam što ti to treba,,,
Da, pogledao sam 4 flaše pored pune gajbe pa mi pade nešto od vica hase i njegovih želja, i to bi "većina" koja konzumiram alkohol čula.
Našao si se uvređen, pa reci zašto. Mogu se i izviniti.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,419
Ili jakog vjetra...meni proslu godinu vjetar sprzil cijelu tresnju...nicega nije bilo...
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,319
Da, pogledao sam 4 flaše pored pune gajbe pa mi pade nešto od vica hase i njegovih želja, i to bi "većina" koja konzumiram alkohol čula.
Našao si se uvređen, pa reci zašto. Mogu se i izviniti.
Imam osjećaj da ti svojim postom aludiras da sam "alkos", jok ja,,, rakiju i sva žestoka pića uopće ne konzumiram,,moje piće je pivo,,a pivo nikad nisam,,niti ću, popiti prije podne,,,tek u nekim popodnevnim satima kad umor počne sladavati,
A Drina,, je za mene jedna prelijepa rijeka, čak štoviše,, sutra vozim moju pšenicu da meljem, tamo kod Zvornika,,
P.S. nema potrebe za izvinjavanjem,,
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,411
Imam osjećaj da ti svojim postom aludiras da sam "alkos", jok ja,,, rakiju i sva žestoka pića uopće ne konzumiram,,moje piće je pivo,,a pivo nikad nisam,,niti ću, popiti prije podne,,,tek u nekim popodnevnim satima kad umor počne sladavati,
A Drina,, je za mene jedna prelijepa rijeka, čak štoviše,, sutra vozim moju pšenicu da meljem, tamo kod Zvornika,,
P.S. nema potrebe za izvinjavanjem,,
Donosiš zaključke kakve nisam očekivao.

Zamolio bi nekog ko ima mogućnosti da mi izbriše poslednja 3 komentara i ovaj u ovoj temi. Unaprijed hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh