• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,094
Meni su prije dvije godine dvije lastavice punom brzinom kroz kuhinjski prozor unutra i kroz balkonska vrata van.Mislim si šta bi bilo da su balkonska vrata bila zatvorena,brzina je bila velika,sigurno bi vrat slomile
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,162
Jednom znancu su gnijezdo napravile u hodniku. Imao je otvoren prozor, došla "inspekcija" i počeli zidati.
Morao je imati prozor otvoren cijelo ljeto. Srećom to je bio mali prozorčić.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,013
Na street race-u u osijeku je bil ko?
Konopek je izletil sa staze u publiku, nekim curama u prvom redu polomil noge.. Užas..
Zato je stojim kod starta, tam sam bar donekle siguran, a vidim najbitniji dio utrke..
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Takva organizacija utrke kao danas u Osijeku, je sve samo ne "organizacija", to je festival propusta, gluposti i svega lošega.
Ja sam na više utrka bio "glavni organizator" s mukom i potpisom i nije nam nastradao niti jedan gledatelj. Samo je jedan tuđi vozač proveo noć u bolnici nakon što se zabio u druge trkače na stazi i prevrnuo. U jutro je bio OK i išao doma.
Ovi što se postroje kao publika pokraj "trkališta" auto utrka su sve samo ne pametni, a ovi što voze pokraj njih znaju da prije ili poslije uvijek netko izleti... No dobro "dogodilo im se", baš me zanima koje pouke budu izvukli iz svega toga.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,162
Pa da je sve mirno prošlo, nitko ne bi znao za tu utrku!
Reklama, reklama, EPP, epp
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,311
Pa vi idite u centre, I vičite da je to tamo bolje, da je kontrlirano i sl. i da se zbog tih jako pristupačnih cijena ne isplati proizvoditi niti za vlastite potrebe. Screenshot_20240602-190348_upday.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh