• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
@MUHA Pa de vragu najdeš te vrganje, pri nama v šumi samo nered
I kod nas je smeča.... ali eto, izbore se i oni za svoj komadič zemljice....

na moju veliku žalost i @ZJ podržava, razvidno mi iz njegovih komentara.
Čitam tam kak kvarite svoja prijateljstva zbog razilaženja u mišljenjima o politici na koju ionak ne možete utjecati.
Zato ja šutim i jedan sam od onih koji misle da na forumu politici nije mjesto jer nama nebu ništ dobroga donesla.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,430
I kod nas je smeča.... ali eto, izbore se i oni za svoj komadič zemljice....


Čitam tam kak kvarite svoja prijateljstva zbog razilaženja u mišljenjima o politici na koju ionak ne možete utjecati.
Zato ja šutim i jedan sam od onih koji misle da na forumu politici nije mjesto jer nama nebu ništ dobroga donesla.
Nisi jedini,,,(y)
 
  • Like
Reactions: ZJ

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,758
Danas berba, kaj bum s tim napravil za sad neznam.
Znamo samo da kaj god bude mora biti vrhunsko. Tajna je u kanti ;)

Po mom si trebao još sačekati. Nisu još zrele do kraja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Po mom si trebao još sačekati. Nisu još zrele do kraja.
A znam, pogotovo ovih zadnjih par šaka, ali htel sam da kanta bude puna do vrha.
Malo mi je još sfalelo pa sam si prisvojil dio susjedove kaj visi preko plota. Ionak ju niko od njih nebu obral.... nemaju vremena. Te su malo ljepše.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Slažem se, a i bez peteljke neće moći dugo stajati. Moje su već prezrele i padaju na zemlju, ovih dana moram završiti.
Nebudu ove stajale, idu odmah u preradu.
Odlučeno je da bude dvije vrste soka i malo višnjevca za fine goste.

 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,599
Ako nisi siguran da li su jestive ili ne pa ne moraš baš ti prvi zagrabiti žlicom. ;)
 
  • Haha
Reactions: ZJ

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,430
Vidiš dobar savjet, ima da ga supruga prva proba,,,:hahah: al kakve sam ja sreće, ,,,ove nisu one jednokratne,,,:ppozdrav:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,758
10 kg višnje po kantici. Koliko je litara, ne znam.

Iz pekare dobio, od ketchupa. Vjerojatno 12l?
 

Najnoviji postovi

Na vrh