• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,348
1 kila je beskonačno put više od 0 kila. Ne moraš biti fest školovan da bi to znal…
Jedan put kad sam čovjeku u selu kombajnirao ječam, I na kraju dok sam uključio komandu za istovar zrna iz bunkera,još nije izašlo niti 100kg,čovjek počne vikati ISKLJUČI!!! Pitam ga u čemu je problem pomislio sam da je prikolica šuplja, trula i da curi van iz prikolice ,a on mi mrtav hladan reče "ma ne ,nego sam već zadovoljan", na to ga ja upita jer mi nije bilo jasno, kako je zadovoljan a on se nasmija i reče "pa kako neću biti zadovoljan, veći mam u prikolici više od onog ko nema ništa,".
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
Zorane ovo sad je več kak bi totrebalo biti sa ovim podupiračima-mačkama
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,496
Nije to još gotovo :)... Sutra sam zauzet cijeli dan, preksutra ide nastavak :)
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,496
Drveni dio napokon gotov. Sutra dolazi lim, pa u subotu i limeni dio da se završi...

Onda u kasnu jesen ide staro-cigleni dio 😁.


I još uvijek čekam vodeni dio da mi se pojavi majstor za vodu 🤣🤣🤣
IMG_20231005_134146.jpg IMG_20231005_134201.jpg IMG_20231005_134221.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tam gdje su najviše trebale kose ruke tam ih nema..
Ide tam neki zid ako se sječam....stavi nešto privremeno..
Daska na rogovima je dobrodošla..da je nema bila.bi panika
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,073
Kad dodje jaci vjetar, bit ce kula od karata ili poletarac....

Dodaj ruke kod zelene ograde da ucvrstis setanje lijevo desno. Ovo u sredini terase nije dovoljno
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,496
Tam gdje su najviše trebale kose ruke tam ih nema..
Ide tam neki zid ako se sječam....stavi nešto privremeno..
Daska na rogovima je dobrodošla..da je nema bila.bi panika

Ne treba tamo ruke. 2m je otvor i tamo ide od stare cigle roštilj i zid. Svi ostali stupovi imaju ruke kao i središnji viseći.
U zid radione je pričvršćeno navojnim šipkama.

Kad dodje jaci vjetar, bit ce kula od karata ili poletarac....

Dodaj ruke kod zelene ograde da ucvrstis setanje lijevo desno. Ovo u sredini terase nije dovoljno
Nema ni milimetar šetanja lijevo desno. Na sredini je povezano gredom koja nosi viseći stup, podaskano je i još navojnim šipkama kroz zid radione. Ni milimetra rada nema kad je preko 300kg na krovu kad smo letvali...



Ako ovo nije dovoljno ucvrsceno, ukruceno i osigurano onda ne znam koja je. Ima više željeza i ruku i navojnih šipki od nečije kuće...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Za 600€ je minimum 60cm.

Ja bih ipak pogledao neke kvalitetnije Skandinavske blanje, možda motorne i u racing naranđžastoj boji, ako su kompatibilne s Aspenom ili u agregat sipaš Aspen koji proizvodi čist zrak i čistu struju, za kvalitetan alat koji se ne Kvari, ja ne bih dvojio, nego bih trgovcu dodatno dao još 600€ kao Poticaj da manje proda.
 

Najnoviji postovi

Na vrh