• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,348
Ja ne idem u državnu šumu
Slažem se s tobom ionako vele da je svatko pravedan dok mu se ne dokaže suprotno. A ovi gore nisu ništa dokazali,samo pričaju.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
Ja ne idem u državnu šumu
a si platio ljudima u čijoj šumi bereš?...i oni bi te mogli nagazit...nije to ničije kak si neki zamišljaju... 🤭
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,494
Da bi završio svoj Rustic barn look od nadstrešnice moram napraviti da drvo izgleda staro, ali ne kao da se netko trudio da izgleda staro.

Mislio sam daske bojati s kombinacijom

50% dizel
30% rabljeno ulje
20% laneni firnajz

Ima li netko iskustva?

Može li se to nanositi tlačnom prskalicom ili kompresorskim pištoljem za boju?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
a si platio ljudima u čijoj šumi bereš?...i oni bi te mogli nagazit...nije to ničije kak si neki zamišljaju... 🤭
A jel ga cjepidlačiš😉


@zoran89 a da ih malo opališ brenerom da godovi pocrne i samo polakiraš poslije? Ulje i nafta ti bude dugo smrdilo, a i staro ulje ti nije baš ekološki😉
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,494
A jel ga cjepidlačiš😉


@zoran89 a da ih malo opališ brenerom da godovi pocrne i samo polakiraš poslije? Ulje i nafta ti bude dugo smrdilo, a i staro ulje ti nije baš ekološki😉

Mislio sam brenerom. Ali sam se sjetio krovne folije iza 😂...

Mene je isto strah smrada od te smjese...

A ništa ostaje mi jedino laneni firnajz onda...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,322
Ja neznam kakve vi to šnjofne aparate imate ali meni pregoreno ulje i nafta ne smrdi. Osječa se ali ne dugo.
Ima par forumaša koji su bili kod mene doma, neki su i komentirali smrad ali se ne sječam da su se žalili kad su pri meni bili a sve daske su mazane pregorenim uljem....

Razmišljanja sam istog kak i Puknuti, ako je daska vidljiva ne treba joj ništ. Možda samo drvocid bezbojni
 

Najnoviji postovi

Na vrh