• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,468
Podravka od 1947. ima isto ime, makar su ga htjeli dođoši mijenjati. Kalnik je firma iz Varaždina koju je Podravka preuzela. Isto tak je bila i Segestica Sisak, Sana Hoče kraj Maribora, Studenac Lipik....
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,491
Evo druga tura propasirana, suđe oprano i sve spremno za kuhanje pekmeza.

Bi i kolega, forumas @benjamin3 vidjeti kako se radi i uzeti šipka za čaj...

Bit će nekih 120 teglica (370ml) pekmeza dok završim..

Za prvi puta ja zadovoljan... Malo za podijeliti obitelji i prijateljima. Malo za lokalne sajmove. Nek ljudi probaju..

U petak nastavak radova 😂...

IMG_20231018_194546.jpg IMG_20231018_194556.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Podravka od 1947. ima isto ime, makar su ga htjeli dođoši mijenjati. Kalnik je firma iz Varaždina koju je Podravka preuzela. Isto tak je bila i Segestica Sisak, Sana Hoče kraj Maribora, Studenac Lipik....
Studenac Lipik...je sad 3 💕
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
A njima vlasnik iz Češke koji je u stvari Grk.
😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Tužno
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Meni nikak pod kapu da se Podravka zvala Kalnik, ajd da je Drava ili nekaj slično tome.
A otkud ti taj teorem da se Podravka zvala Kalnik, na temelju čega si došel na takvi zaključak? Zato kaj sam ja napisal da je Podravka zela Kalniku marmelade i voće? Zahebavaš ili?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,468
Ma za svu ovu zbrku je zapravo kriv Zoran i njegov pekmez. Od tuda je sve krenulo i od onda više nitko nikoga ne razme. Pomiješale su se i babe i žabe. Fala dragome Bogu kaj umjesto pekmeza ne peče rakiju. Kam bi tek onda otišla rasprava? To nesmem ni pomisliti.... 🙏

Al još uvijek nitko meni nije preporučio pasirku.
Možda se javi netko od braće Wolf. Ipak su oni bili prvi ozbiljno u tome poslu.;)
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,348
Danas kod mene u selu prvi puta organiziran TP traktora na terenu. Dugo sam mučio muku dok sam ih dovukao,najprije su oni imali volje ali traktoristi su bili ne zainteresirani, poslije je bilo obratno,ali eto konačno sam ih uhvatio da imaju isti voljni trenutak,i tako od 23 i prisutna traktora na tehnički pregled je moglo pristupiti 19, od toga 9 koji već duže vrijeme nisu bili registrirani jer se vlasnicima nije dalo voziti daleko, 2 su vraćena natrag zbog nejasnoća s papirima, a 1 je izgledao toliko očajno da kontrolor nije htio niti razmotriti mogućnost pregleda,uz to vozač je bio našmirglan :ppozdrav: do daske ujutro u 9;00h. Eto sa puno energije,i podrške još dva tri čovjeka smo i to odradili.
NAZOČILO JE 22 IMT-ea,I 1 TORPEDO. 20231018_080915.jpg 20231018_080907.jpg 20231018_080844.jpg
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A otkud ti taj teorem da se Podravka zvala Kalnik, na temelju čega si došel na takvi zaključak? Zato kaj sam ja napisal da je Podravka zela Kalniku marmelade i voće? Zahebavaš ili?
A da. tak nekak.
Nejde mi pod kapu ni da jedna VŽ tvrtka nosi ime Kalnik. Imate vi isto svoj dio Drave 🤭
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,931
Selskog tehničkog pred krčmom 🤭
Mi smo prošle godine imali tehnički po terenima, ispred gostionice. Upisi i papirologija su bili u prostorijama iste. Da bi nedugo nakon toga ista se zatvorila i ove godine su nas preselili 2KM dalje, također ispred gostionice, čak i hrana se poslužuje, tako da kod nas je itekako zanimljivo i veselo.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Al još uvijek nitko meni nije preporučio pasirku.
Evo ti jedan prijedlog i samo naprijed:
IMG_20231019_100400.jpg
IMG_20231019_100356.jpg
Pitao sam ti i za cijenu, šočetna cijena 5 EUR-a.
Si zadovoljan sad?
 

Najnoviji postovi

Na vrh