• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,491
One narančasto sive?

Još uvijek su u prodaji... Stoje pored ovih plavih... Ovo je samo novi dizajn..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Takve, slične boce plina, ja koristim več odavno. Samo su drugačije boje.
Vozi čovjek iz Austrije
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Kad je ne budem mogao nositi kupujem induktivnu ploču.
Iz vlastitog iskustva o "indukciji". Godinama smo kuhali na plinsku bocu, plus struja rink u rezervi.
Jednom prije par godina u Plodine došlo na akciji prijenosno indukcijsko kuhalo. Kupili ga iz znatiželje, donesli doma i isprobali. Oduševilo nas je i odmah smo išli kupiti još jedno. Stavio sam ploču od debele iverice preko štednjaka, ispod nape u kuhinji i tu smo kuhali preko 3 godine, štednja i čista fantazija. Plin je ostao u ljetnoj kuhinji i goricama.
Ali, vidjela supruga kako je indukcija super i zaželjela si novi cijeli indukcijski štednjak, po mjeri. I ja sam bio za, tražili smo ga po HR cca 2 godine i nismo našli. Onda je meni sinulo, otišli u SLO u Ptuj, naručili, platili i za tjedan dana preuzeli indukcijski štednjak po mjeri. Ploča 4 indukcije i pečnica je naravno automatizirana klasika. Cijena ne baš sitnica skoro 6000 KN.
Kuham kavu pa ne grije mi đezvu istom brzinom kao jeftinjak iz Plodina, puno sporije. Uglavnom indukcija i indukcija - dva različita pojma. Sad je jedna iz Plodina u ljetnoj kuhinji, druga u goricama, a novi skupi štednjak krasi kuhinju. Ploča je kako tako štedljiva, pećnica jednako troši kao i na starom klasičnom jeftinom štednjaku.
Uf nisam to mogao ili znao krače napisati...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,491
Slično iskustvo...

Kupio eto da probam u centru tehnike na akciji gorenje indukcijsku ploču.

Sad već godinama kuhamo s tom jeftinom indukcijskom pločom koja stoji na skupoj ugradbenoj staklokeramickoj.

Plin koristim samo za kotlić..
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,506
ja sam pred 7 godina sređivao stan na gornjem katu kuće...nemamo plin...samo struja...indukcijska ploča je beko...prezadovoljni smo i nebi mijenjali za plin...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,350
Šta se desilo sa"starim" kompozitnim bocama,samo su nestale iz prodaje?
Već sam jednom napisao, ali mi je obrisano!
Te boce je "uveo" sin jednog HDZovca (ne znam kojeg), ali nisu baš dobro dočekane!
O tome pisano na Forum.hr!
 

Najnoviji postovi

Na vrh