• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Poslije posla sam nastavil piljenje drva za predstojeću zimu
Ja sam završil z drvima za sezonu kurenja 2024-2025.

Ovo su drva u podrumu - mojoj kotlovnici, "do stropa", za ovu sezonu kurenja 2023-2024
IMG_20231013_181246.jpg

A ovo je več za drugo leto:
IMG_20231011_131639.jpg
IMG_20231013_181222.jpg
Sad još toga vraga "kupa" treba nekam posložiti, maknuti, kao deti sušiti, a več je suho...
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,931
Danas sam svašta delal a usput napravil gluposti za celu godinu. Čak sam moral i bager voziti da saniram bedastoću…
Drugim riječima, jednostavno nije bio tvoj dan, a i usput petak 13. je.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Vidi vraga, nisam ni skužil. Do sad sam trebal naučiti da kad tak krene najbolje je iti spat doma… Al ne… Ja forsiram i onda bedastoća za bedastoćom. Nadam se da sam ispucal svoje za ovaj mjesec barem…
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Moral bi pisati pol vure… Ukratko zaboravil sam otkopčati crevo sa cisterne kad sam ju napunil pa sam otrgel zsun na laguni sa jedno 1500 m3 gnojnice. Van šiba jedno 40-50 litara u sekundi. Ima dodatni ventil na trapezni vijak al je trebalo jedno 2 min da ga zatvorim… Onda sam imal telefonski tečaj vožnje 12t bagera da zguram s korpom to kaj je scurelo nazad. Pa je pustila/probušila guma na cisterni 14 000 l. To je recimo od dotrajalosti. Jednostavno se raspucala. Pa mi je izbilo crijevo koje ide sa pumpe na cisternu. Pa sam izgubil nastavak gedore na polju dok sam šarafil to. I na kraju sam savinul kardan dok sam bil gotov…
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,509
Dok te ide ide..ja isto imal pizdariju dns...
1000007082.jpg

Sreca kaj je pustil vani na.suhom dok sam bil gotov s poslom jer sam.bil na Dravi pa bila pizdarija da mi je na vodi pustil...
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,931
Moral bi pisati pol vure… Ukratko zaboravil sam otkopčati crevo sa cisterne kad sam ju napunil pa sam otrgel zsun na laguni sa jedno 1500 m3 gnojnice. Van šiba jedno 40-50 litara u sekundi. Ima dodatni ventil na trapezni vijak al je trebalo jedno 2 min da ga zatvorim… Onda sam imal telefonski tečaj vožnje 12t bagera da zguram s korpom to kaj je scurelo nazad. Pa je pustila/probušila guma na cisterni 14 000 l. To je recimo od dotrajalosti. Jednostavno se raspucala. Pa mi je izbilo crijevo koje ide sa pumpe na cisternu. Pa sam izgubil nastavak gedore na polju dok sam šarafil to. I na kraju sam savinul kardan dok sam bil gotov…
Znam kako ti je, nije ni meni danas bio dan, a da ne pričam što se sve ovih dana događalo, to jednostavno tako mora biti, kad nešto krene po zlu, onda te sve prati i dolazi problem za problemom. Kako si i sam rekao, ponekad je bolje doma ostati i piti pivce za živce, samo kad bi čovjek znao, takav je život, ne dao Bog većeg zla.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,494
Bit će meni gusto. U 10 dolaze berači, ja sad krećem kositi ispred njih da ne kažu ljudi da nije pokošeno.

U biti između šipka mi je ostalo 20 cm traka koju zbog vremenskih prilika nisam uspio frezom pipalicom. Onda kad se osusilo sam zaključio da mi je svejedno jel to kosio prije mjesec dana ili čekao pred berbu pa onda sredio.

I sad već 5 dana kosim.. I kosim.. I kosim...

I jučer su me berači skoro pa stigli. Tako da sam trenutno samo 4 reda u prednosti 😂...
 

Najnoviji postovi

Na vrh