• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Usput, poradil sam malo i na sigurnosti:
View attachment 65925
A jesi ga osigural, ko da sam ja spajal. Dovodni kabel češe po čošku cijevi :unsure:

Kod mene su remeni taman toliko labavi da kad zacvika prokliže na njima. Znam da dere remenice ali ko ih fučka. Druge čekaju svoj red a to nebu tak brzo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
A ništ, u apoteku po mast Faktu.
Ako te apotekarka pozna i pita kaj imaš probleme sa hemeroidima ti odgovaraš:
Ma neeeee, idem drva piliti 😂

Nikak da se ova megla razvleče, idem i ja na svoju pilanu napiliti još koji metar i s njima pod krov, prije najavljene kiše i zime.
Sve je prikopčano od jučer, srknem kavicu i gasssss
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,468
Samo ne delati po megli jer se ne vidi kaj se dela. Prisjetim se gda sem jednom krenul na posel po megli, a bila je tak gusta da sem završil pri susedi. Od onda čekam da sunce pregleda pak onda pomalo, sigurnost na prvome mestu ....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
I tak, suseda nije došla, bil je sused. Ne vjerujem da želiti znati detalje.
Megla se razišla pa sam malko piluckal usput da imaju popodnevnu zabavu,a ja sad letim za KC.
Sutra nastavak

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Današnji ulov na sajmu: novi borer Φ16 s tvorničkim prihvatom Φ10, borfuter Φ16 s MK2 konusom (DDR), ključ 32-36 Hazet, 10kom navojnih šipki 8.8 Φ16 i MZP s utikačem za motor 1,1...2,2kW (kabel ne valja)...sve skupa ni 380kn.
20231013_143210.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Prije dok su bile kune, dosta cijena sam pretvaral u eure, a sad kad su euri obavezno gledam i uspoređujem cijene u kunama. Ne znam kak bu iduće godine kad više ne bu dvojnih cijena.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Prijelazna valuta koja nas je odvojila od bivše države. Poštujem ju, bila je privremena i ispunila je svoju funkciju, do dolaska Kune.
Za vrijeme HRD-a nije bilo vanjskog duga...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
koje je važnost domače valute ako netko drugi određuje njezinu vrijednost ?obični papir
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,072
I tak, suseda nije došla, bil je sused. Ne vjerujem da želiti znati detalje.
Megla se razišla pa sam malko piluckal usput da imaju popodnevnu zabavu,a ja sad letim za KC.
Sutra nastavak

Tko se bu zabavljal? Sused i zena?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Danas sam svašta delal a usput napravil gluposti za celu godinu. Čak sam moral i bager voziti da saniram bedastoću…
IMG_3495.jpeg
IMG_3496.jpeg
 

Najnoviji postovi

Na vrh