• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Doduše, vjerojatno kod klešćenja granja malo smeta duža ručka, ali to nije nič novoga kod višenamjenskih alata.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Ne.
Imam neku kocku koja je poslužila ko babica i mali čekičak.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
sad se tek vidi sva praktičnost pakistanaca koji koriste one poluokrugle ..
1. kad je u njima pola deci tekučine za pranje i dalje možeš umočiti kist , u ovoj ti se tekučina izgubi po dnu .
2 .kad se nekaj nasloni na nju ili padne ili ju nešto prignječi samo se okrene i ne spiga se kao tebi .

nabavi si jednu garant budeš zadovoljan , a s ovom u regal
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
sad se tek vidi sva praktičnost pakistanaca koji koriste one poluokrugle ..
1. kad je u njima pola deci tekučine za pranje i dalje možeš umočiti kist , u ovoj ti se tekučina izgubi po dnu.
2 .kad se nekaj nasloni na nju ili padne ili ju nešto prignječi samo se okrene i ne spiga se kao tebi .

nabavi si jednu garant budeš zadovoljan , a s ovom u regal
Upalo mi je u oko kad sam videl neki od tih videa ali ja ti dijelove slabo perem u posudicama. Meni su te limene simpa samo zato kaj su lagane i kaj su glatke pa mi je lako obrisati ju poslije upotrebe.
Imam one magnetne ali to je tak...

Ovo za tekučinu si u pravu ali kad je u njoj deci tekučine to na dnu bude i pol deci špene i zmazanoče koju opet mažeš po onom kaj pereš.
Ovdje staviš više i nagneš u stranu pa kolko tolko sa čistim uzimaš nekaj s čim peruckaš.

A i izgleda mi to nestabilno kad u nju stavim nekaj slično ovome.
btv, 3.2. Sve me strah, ako ju uspijem spasiti, izbaciti ovaj čok na vodu i još par sitnica koje mi smetaju, a ubaciti špric fertajler...
Ni u ovu ne stane ali imam i veču samo je zauzeta.

 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,494
Malo evo krenuli da vidimo kako ide 🤣...

I mogu vam reći da nejde... Još godinu dvije dok ne bude bilo dovoljna količina za kombajn platiti ćemo brati samo koliko u familiji stignemo 🤣...


IMG_20231012_164800.jpg IMG-20231012-WA0025.jpg IMG-20231012-WA0028.jpeg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Poslije posla sam nastavil piljenje drva za predstojeću zimu
20231012_180322.jpg

Išlo bi brže da ne moram svako malo prekidati piljenje i "igrati Tetris", tj slagati drva na prikolici.
20231012_180949.jpg

Usput, poradil sam malo i na sigurnosti:
20231012_165240.jpg
20231012_165255.jpg
Na motorski zaštitni prekidač je prigrađeno tipkalo za isklop u nuždi, pa sad mogu, ako se drvo zacvika, makar koljenom isključiti motor.
Kupljeno je na petkovnom sajmu, ta 7,5kn ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh