• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
Stvarno ti neću reći ;)
...jer mislim da ti to dobro znaš, samo provociraš :hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,949
ovak školovani prikrivaju svoje neznanje , to ih uče u školi
A ne, taj dan nisam bil v školi dok su objašnjavali. Ja sam priučeni, a ne učeni ;)

Pitaj ove koji su završili večernje škole i postali profesionalci.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,346
Školovani protiv neškolovanih i obratno.
Husqvarne protiv Stihla i obratno.
Lijeske protiv bukvi i obratno.
Poticaji protiv poštenjaka i obratno.
Obožavatelji kapljice protiv trezvenjaka i obratno.
Brodari protiv kopnaša i obratno.
Lakomi za peneze protiv neradnika i obratno
............................................................

Postovi kapaju, forum cvate, život prolazi.....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Možemo se na ovom forumu i zafrkavati,ali u tvom postu ima puno istine. Nemojte se uvrijediti, ali tu je istina u velikoj prednosti.
Nažalost neki to nikad nebuju skužili, ali nikad i nikad, jer ne vide dalje od nosa. Vide samo profit i to je to.
Ko zna u kojoj godini su zapeli.
Isto kad misli neko ak je doma kaj svoje uzgojil da nema dalje, nema boljega, to je sve prirodno, joj kad to čujem spat odma idem, žal mi takvih, moramo ih usmjetit na pravi put.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,376
Ako je ovo poljoprivredni forum zbog čega se dopuštaju sprdačine i pljuvanje po načinu rada i uzgoja poljoprivrednih kultura i životinja? Isto bi bilo da ja sad se učlanim na veganski forum i tamo sve ***** u mozak.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
U 05:00 obojica šaljemo sliku gdje smo? Pristaješ na duel? 👀

Znam da je grdo iskati te poštena, malo vremena, jer jako puno delaš i nemreš stići sve, nijesi ti tica, aee, ali evo, sutra u 05:00?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,160
Dobar dio radnog vremena proveo sam u smjeni.
Ponedjeljak i utorak
Srijeda i četvrtak
Petak, subota i nedjelja
Onda iz noćne taj dan i idući slobodno, a ako te zahvati povratak iz noćne u petak imaš slobodno do ponedjeljka.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Zato pošten narod radi preko dana, a vucibatine i neradniki noćne pa počineju i onda dođu kumići da zeme nekaj za Hrelić i tak, to ti je sve u banan državi tak, kak tak, zaš' tak, ntiko nebu znal...
 
Na vrh