• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Sve više se spominje bojkot trgovačkih centra, pa predlažem da krenemo svi kupovati na tržnice čiji prodavači ranije odu u trgovački centar, da bi nam prodavali skuplje i "eko" "domaće" ...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,130
Kaj pak vi trkeljate :unsure: :hahah:
Muha se hoće pohvaliti kak nekaj dela u krevetu, a vi o kvaliteti izrade:eek:

Niš nismo delali, nas dvojica!
IMG_20230912_162055.jpg
3 komada po 3 metra. Sutra ostatak!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nek ide kaj ide, treba ljude prosvjetliti da nema eko proizvoda i domaće je domaće. 😉 Sve je eko i domaće samo si treba posložit u glavi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Tako je😉teško je to nekima objasnit, ljudi žive u zabludi. Plaćaju skuplje jer im tak neko objasnil, a ovi trljaju ruke kaj prodaju to kao domaće.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,310
Slažem se sa konstatacijom o Lidlu. Samo mi nije baš jasno da li se tamo kupuje domaće ili eko? Ili i jedno i drugo? Ili je domaće zapravo eko i sve eko je zapravo domaće? Baš si to nemrem posložiti kak treba. o_O :unsure:o_O:unsure:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
odi odi , pošten radni čovjek mora i odmoriti i uživati u plodovima svoga rada, ne treba samo gledati na zaradu, jedanput se živi ..
Sve ja to znam i sve mi to jasno, ja se držim toga, ne bežim za penezima. Delam kolko mogu i uživam kolko mogu. Ne delam se da sam neki proizvođač ako nisam, za sebe proizvodim i uživam u svojim plodovima.
Ne čekam nikoga niš😉život prolazi a ljudi to ne vide, gledaju samo na zaradu, nebuju išli sa penezima u grob.
Život je da se živi i uživa.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,927
Tako je😉teško je to nekima objasnit, ljudi žive u zabludi. Plaćaju skuplje jer im tak neko objasnil, a ovi trljaju ruke kaj prodaju to kao domaće.
Možemo se na ovom forumu i zafrkavati,ali u tvom postu ima puno istine. Nemojte se uvrijediti, ali tu je istina u velikoj prednosti.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,310
Da li se delaju analize proizvoda na ostatke pesticida, teške metale..... Tko to dela i vrši kontrolu? Tko može tvrditi kaj je zdravo, a kaj nije bez analize proizvoda? Tvrdnje da je naše najbolje, a ostalo smeće na čemu se one baziraju? Kaj mislite da ima proizvodnje bez zaštite?
Prije 10 dana mi je došla nenajavljena kontrola od strane kontrolnog tijela i uzela uzorke lješnjaka koje je dala na analizu. Nije mi bilo baš svejedno iako znam da nisam koristil ništa što nije dopušteno, ali vrag nigdar ne spi. Javili su mi da je analiza u redu i da tek sad mogu dobiti certifikat.
 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
175
Lidl traži voće i povrće sa najstrožim kontrolama, koliko mi tvrdio jedan vočar...ali da je sve BIO nije... to mora posebno biti naznaćeno...ipak po meni domaće je najbolje...i ako nemaš doma probaj kupit na selu ..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
danas nitko ništa ne radi ?
da mi školovani objasne

zašto se alat ovakve namjene deklarira da npr zateže 400 a otpušta 600 ..zato ne može zategnuti 600?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,267
Došla građa 😁....

Sad prvo malo rezanja pa brušenja pa farbanja...

Rezat sam već počeo. I shvatio sam da kriminalno na znam nabrusiti lanac na motorki. Rez je sve, samo ne ravan 😁🤣
IMG_20230913_172723.jpg IMG_20230913_172721.jpg IMG_20230913_164730.jpg
 
Na vrh