• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
686
Kaže, malo sam zapao. Nakon 4 sata izvlačenja s 2 traktora, strgane 2 sajle i 2 lanca je još više zapao. Tj motor je bacao vodu po šajbi koliko je zapao. Nisam više imao volje za slikanjem.
 

Prilozi

  • 20240122_122040.jpg
    20240122_122040.jpg
    102.6 KB · Pregleda: 87

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,235
Možda ga još nisu izvadili van.
Ako taj dobro legne, mislim da je jedino riješenje čekati proljeće. 😁
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Kaže, malo sam zapao. Nakon 4 sata izvlačenja s 2 traktora, strgane 2 sajle i 2 lanca je još više zapao. Tj motor je bacao vodu po šajbi koliko je zapao. Nisam više imao volje za slikanjem.
Blato opasno drži, još ako ima gline pa to je neverovatno.
To je posao za vitlo I rad sa koturačom da se udupla snaga i izvlačenje ide. E sad rijetko ko da uz vitlo ima dodatne opreme za taj posao, a i pravilno ju iskoristiti i to neide svakome.
Jedan bager guseniča sam izvlačio sa dodatne 3 koloture, ili 3x vitlo, kad je izvučen na njemu je bilo još 6-7 kubika gline. Dok nije izvučen, glina blokirala gusenice nije mogao motor da ih pokrene,
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
686
Tu samo bager može riješiti problem.
Kaže može on u takvo. Pa može, ali ne i van.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Jučer je bilo Vincekovo, Obično su par dana poslije toga bubnjevi u glavi. Samo juha i zelena salata. Barem je tako kod mene, za druge ne znam. Možda su ostali bez municije, možda je južina, možda su masoni.....????
Da ovaj nije zapeo u blatu danas forum ne bi radio kao ni suci.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,445
:ppozdrav:Jučer je bilo Vincekovo, Obično su par dana poslije toga bubnjevi u glavi. Samo juha i zelena salata. Barem je tako kod mene, za druge ne znam. Možda su ostali bez municije, možda je južina, možda su masoni.....????
Da ovaj nije zapeo u blatu danas forum ne bi radio kao ni suci.
Znam kako je to,,, kod mene lijek je baš supa i rasol(salamura),,, al ovi moderni masoni imaju municije na pretek,, naoružani su onim specijalnim oružjem tipa "laptopovi"

Nemam sreće nikad da me jedan pogodi,,,:ppozdrav:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,818
Svi zauzeti instalacijom agro gtf aplikacije na mobitel i zvanjem susjeda da im upali gps na kameri...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Imam jedan stariji tablet i danas probam na njemu skinuti agro gtf aplikaciju. Kad ono šipak, Nema u ponudi takve aplikacije.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,818
Nije rezolucija prilagođena za tablet pa ti ju play store neće pokazati
Ili je prestara verzija androida na njemu



Probaj skinuti apk direktno pa ručno staviti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh