• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,225
Nije ništa strašno, upit za sina je bio otprije, jer smo oboje u isto vrijeme slomili ruku i nema veze sa ovim, a ja morao na operaciju kile, pa eto da prenoćim par noći u Ogulinu
Pa drzi se @bane1978 ....kad si vec u najljepsem gradu 👍👍🫡!!!! Ukoliko nesto nedostaje javi da ti dopeljam!
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Ma reklo se u najljepšem gradu pa sam pomislio da je ovdje 😂...

Bila mi šogorica Veterinarka u Ogulinu. I bio sam tamo i ljepše su mi Našice 😂.
 
Posljednje uređivanje:

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,225
Ma reklo se u najljepšem gradu pa sam pomislio da je ovdje 😂...

Bila mi šogorica Veterinarka u ogulinu. I bio sam tamo i ljepše su mi Našice 😂.
@zoran89 molim te da o ispravis u O...a gle meni nisu ljepse Nasice...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Evo ispravio sam 😆.

Jesi kad bio u Našicama?

Šogorica mi živjela u stanu kod nekog jezera. Tamo je bilo stvarno lijepo. Jeli smo u hotelu ili restoranu Frankopan ili tako nešto.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,225
Jesam bio sam u Nasicama lijep gradic ali Ogulin u srcu ❤️...

E sada si poceo pomalo otkrivati i lijepe slike Ogulina, jezero Sabljaci ili jezero Bukovnik...da hotel Frankopan u centru grada (nadam se da ti se svidjelo), zaboravio si Klek spomenuti (nisi odsetao na vrh u "carstvo vjestica")
Radila je na veterinarskoj stanici (pokraj kapelice sv Roka ili ???
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
@sttipa

jezero sabljaci
Nisam znao da ima više veterinarskih. Neka starija gospođa je šefica. Znam da je s njom bila u udruzi žena Ogulin.

Mislim da je godinu dana radila. Ali je otišla natrag u Zagreb jer je dobila neki projekt na veterinarskom fakultetu.

Ako si trebao veterinara nisi ju mogao fulati. Niža, malo jača i šareno obojana kosa 🤣
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,225
@sttipa

jezero sabljaci
Nisam znao da ima više veterinarskih. Neka starija gospođa je šefica. Znam da je s njom bila u udruzi žena Ogulin.

Mislim da je godinu dana radila. Ali je otišla natrag u Zagreb jer je dobila neki projekt na veterinarskom fakultetu.

Ako si trebao veterinara nisi ju mogao fulati. Niža, malo jača i šareno obojana kosa 🤣
Da poznajem....gospodja Goranka...a ovako kako si ju opisao šogorica tvoja je bila u mom dvoristu😉
 
Na vrh