• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Definitivno nije nikakva kosilica, a po izgledu je mogao taj strojček samo nešto usisavati.

Razmijenio sam par riječi jučer, dok sam zamolio gospodina koji ga je izložio za dopuštenje fotografiranja. I on je naglasio nije vam to kosilica.

Meni je pažnju privukao taj "old" stil i izgled. (Da ja ovih dana ne štedim za autobusnu kartu, umjesto da se besplatno kak prosječni HR penzič vozim sad s vlakom u Slavoniju neravnu, ja bi ga pokušao i kupiti. Bolje je ne se besplatno voziti, nego si takav rijetki strojček nabaviti...) To ja sad malo vračam "zločestu lopticu" mladom kolegi forumašu iz Slavonije 😈, onome koji je inače u konstantnom strahu od običnoga kokota / pijevca 🤣😂😅😈🥂. Njegova je krivnja što taj starac danas nije moja imovina 🙃, radije budem platio trošak autobusa 😈
Mala doza dnevne zajebancije za ozbiljne i odrasle 😅😂🤣😈
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,758
A dobro. je*eš posao koji ne radiš dva puta 🤣....

Zbog nekog specijalnog razloga to radiš ili ti je samo dosadno u nedjelju?
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,649
Uzeo sam rabljene betonske...cinili mi se u ok stanju...iako su neki bili popucani ali nisu mi se cinili tako losi...proslo proljece kad postavljao zice htio sam.ubusiti tanke kukice da mi drze zicu i sve se mrvilo i lomilo...pola sam ih odvalio...tako da se odlucio na.metalne....
Do sad nisam stigao, tek ih sad orezao, a bilo lijepo vrijeme pa polako skinuo zicu i povadio stare van...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,649
Kukice da mogu zicu stavit gore a sad kad orezujem.skinut.. na visine koje trebam....metalni mi sad imaju kukice svakih 10cm pa mogu vjesat kako mi pase...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,649
moram ih postaviti oko ograde i povezat sa zicom. Krava mi na pasnjaku dize zicu i pokusava kod susjeda dohvatit jabuke...vec je rupa da joj cijela glava ide preko 🤣
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,649
Zimsku jaknu, kapu i rukavice imam...zima je jos na vodi..bez obzira.na sunce...ali barem je lijepo i mirno za plovitit...
zacas bu i suncobran i kratki rukavi...istina...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh