• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Ajde da i ja jednom naletim na nešto...

Kupio sam si danas dvoje škare. Nisam se mogao odlučiti koje su mi bolje pa sam uzeo oboje


Ove


I

Ove



Idem u agronom po kristalnu sodu. I kako uvijek volim pogledati njihov istek roka trajanja kako ja zovem. Vidim piše castellari.

Pogledam ja. Ispravno sve.

Pitam šta je ovo?

Kažu oni. Našla šefica iza u skladištu. Ne znamo ni koliko dugo stoji nit možemo naći u kompjuteru.

Evo na rasprodaju stavili za 15 i 16 eura po komadu pa će valjda netko uzeti. Neki lik je vidio pa uzeo par komada 😂😂😂.

Evo uzeo sam i ja.. Nek se nađe... Kad sam mu rekao koja je redovna cijena skoro su mu oči ispale 😂


IMG_20240118_133644.jpg
 
  • Like
Reactions: H&S

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,685
Ja sam danas rasadil borič. Pop je bil neki dan pa je vrijeme da ga uklonimo iz boravka.
Sad mi je malo grdo, ali za čas bu prešla godinica....

Kako je stalak dobro plastificiran :giggle:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
A kaj se ja više sječam ko je tam delal u lijevoj, a ko u desnoj radioni.
Bila su to lijepa vremena kad se tam radilo. S gazdom se sve dalo dogovoriti... naravno, osim penez :LOL:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Vani je snijeg pak se malo prisjećam kak je to bilo 2013. godine gda sam u Tanzaniji postavljal ogradu od bambusa sa "bosch¨ alatom kojeg sam si sam napravil.
 

Prilozi

  • songea 1.jpg
    songea 1.jpg
    70.1 KB · Pregleda: 64
  • songea 2.jpg
    songea 2.jpg
    63.4 KB · Pregleda: 64
  • songea 3.jpg
    songea 3.jpg
    71.4 KB · Pregleda: 65

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
To je pumpa za vodu. Napumpaš dve tri kante od jupola i onda čekaš vuru-dve da opet dojde voda. To je najizdržljivija naprava kaj saj videl u životu. To se milijun puta dnevno drukalo, a pitanje je kad ju je netko servisiral. Rekli su mi da su tu ploču izbetonirali na drugome mjestu i onda su ju tu danima na kojekakvim flašincugima montirali. Da mi je to bilo vidjeti. Za kaj ju tu nisu na licu mjesta odmah betonirali to nitko ne zna. Valjda bi bilo prejednostavno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Malo sam išel na Mapsu istraživati gde bi otprilike bila Songea.....
Pošto otprilike znam razloge zbog kojih si tam išel ja tebi @lijeskakc mogu samo duboki naklon dati (y)
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,119
Malo sam išel na Mapsu istraživati gde bi otprilike bila Songea.....
Pošto otprilike znam razloge zbog kojih si tam išel ja tebi @lijeskakc mogu samo duboki naklon dati (y)
Je, bome i ja.
Ne znam samo kak se tak pokvaril s vremenom da samo na poticaje misli a na djecicu nikaj ;)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Bez poticaja nema ni dječice. :unsure: Nema boljeg lijeka za dušu od dječjeg smijeha. To nemru nikakvi novci nadoknaditi. Sjetim se ja njih puno puta i sad i pošaljem koliko mogu da im bude lakše boriti se sa životom.
Čovjek nemre poverovati dok ne vidi kako oni sve dijele i sretni su. Ako treba i jednu napolitanku razdvoje da svatko pravedno dobije.

Malo sam išel na Mapsu istraživati gde bi otprilike bila Songea.....
Pošto otprilike znam razloge zbog kojih si tam išel ja tebi @lijeskakc mogu samo duboki naklon dati (y)
Hvala lijepa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh