• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,691
Znači... Srce me skoro..

Stavio novi kupaonski ormarić...

Idem spojiti struju.. Ne da mi se vaditi osigurač. Isključenja struja na kupaonskom štekeru..

Držim žice u ruci i u tom trenutku dobijem poruku na mobitel i na toj ruci mi počne vibrirati pametna narukvica..

Znači letio je ispitivač na drugi kraj kupatila, a meni je već život pred očima prošao.. Dok nisam skužio ste se dogodilo 😅😂🤣
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
203
Dobro si proša. Ja sam isto tako spaja rasvjetu na kupaonski ormarić i bacio sve osigurače osim par za kojih znam šta su i naravno nisam gasio fidovku. Za svaki slučaj idem provjerit ispitivačem kad ono 237 V:eek:. Da skratim priču, imam kabel od 2.5mm2 na fidovki od 63A... u wc....
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,616
al sad bez zajebancije, ako se već igrate da ne isključite struju i idete loviti žice, prvo idi prema žici sa vanjskom stranom dlana, jer ako te i zdrma struja šaka se grči ali će se onda zgrčit u suprotnom smjeru od žice. ako je uloviš normalno kako sve loviš onda ćeš samo jače stisnut žicu i drmat će te... to mi rekao jedan stariji električar i nije loš savjet...
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,151
Znači... Srce me skoro..

Stavio novi kupaonski ormarić...

Idem spojiti struju.. Ne da mi se vaditi osigurač. Isključenja struja na kupaonskom štekeru..

Držim žice u ruci i u tom trenutku dobijem poruku na mobitel i na toj ruci mi počne vibrirati pametna narukvica..

Znači letio je ispitivač na drugi kraj kupatila, a meni je već život pred očima prošao.. Dok nisam skužio ste se dogodilo 😅😂🤣
Da te prava struja stresla nebi imao vremena reagirati;)
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,151

zoran89

Ako te to tješi mene je jednom baš na kupaonskom ormariću drmala dok nije iskočio osigurač,tako da ti to iz iskustava mogu reći,nakon toga sam sjeo i još se 5 min tresao


Točno sam osjetio pozitivnu i negativnu sinusoidu:giggle:
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
836
Mene prije 2-3 mj drmnulo 220, stegnulo me na 2-3 sekunde i bacilo 2 m dalje. 10 dana nisam mogel sake stisnuti, a dan danas me zapesca bole pod teretom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh