• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,611
Malo šušni doktoru da ti napiše duže bolovanje i onda još tuži gazdu za povredu na radu. Neka pati pa bude valjda onda znal cijeniti radnika. Želim ti da što prije ozdraviš i da budeš što duže na bolovanju. :ppozdrav:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,438
Ostal bez nokta,dva mala šava i ništa slomljena i još da mogu dobit bolovanje od gazde
Nekih tamo sedamdesetih kod nas jedna ljencina otišao doktoru traži bolovanje,,pita ga doktor ,,što te boli,,
Veli on,,ništa samo da se odmorim malo,,
,,nemoze,,kaze mu doktor i vrati ga na poso,,sutradan on namjerno se raspali čekićem po prstu,i pravac doktoru,,i s vrata će,,mozel sad,,,
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,241
Priča iz brodogradilišta...
- Šefe, triba mi dva-tri slobodna dana, ili godišnji, da poberen masline...
- Ne može, imamo posla.
-... a dobro onda...ako Bog da zdravlje i lipo vrime...ćemo poć na bolovanje


@jlukaci7, jel tak ili si bil šegrt pri Muhi??? ;)
:ROFLMAO:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,670
Malo šušni doktoru da ti napiše duže bolovanje i onda još tuži gazdu za povredu na radu. Neka pati pa bude valjda onda znal cijeniti radnika. Želim ti da što prije ozdraviš i da budeš što duže na bolovanju. :ppozdrav:
Lijeska ja imam gazdu kak i vi dok ste susjedu zaprijetili da ju poslije plesa vodi doma
 

Najnoviji postovi

Na vrh