• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,324
Trebal si dati upisati u prometnu dozvolu, jer ne znam kak poslije ide...valjda treba atest.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,324
Nije to problem. Da se, ne daj Bože, dogodi neka nesreća ili nekaj slično, za to je kazna kak da si vlekel neispravno vozilo.
Bil je jedan takav događaj kod Gračaca; vjetar je okrenul prikolicu, koja je imala samo nadogradnju (rešetku), bez cerade, pa je čovjek imal problema. Ne bi se niti sjetil toga da to nisam čul.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,445
Što ako, što ako, što ako.
Uvijek na pretpostvku idemo.
Čini mi se da ne znate stručnu definiciju pretpostavke.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,324
Osim spomenutog, danas ima kamera koje gledaju tablice, pa da ti se ne bi dogodilo da je vozilo tehnički neispravno...
Meni je svejedno, samo ne bi želio da te netko zafrkava kasnije radi bedastoća, pa ti to zato spominjem ;)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,788
Nemreju se arnjevi i cerada sam tak upisati u prometnu.Radi se takozvani mali atest cca 40eura pa se tek onda upisuje isto ko i kuka.
 
  • Like
Reactions: ZJ

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
866
Danas sam miniwashem prao dvorište, beton bio pun žutih i zelenih algi i smeća. U par sati mi je propišalo skoro novo priključno armirano crijevo koje je uspjelo razvaliti brzi konektor s ventilom, visokotlačno crijevo izgleda nisu dobro stegnuli u servisu pa piša ispod bubnja, na pištolju je propišala produžna cijev i izgleda da će uskoro i rotacijska dizna reći papa. U par sati toliko sranja, što reći, više ništa ne možeš kupiti da to traje, sve šrot, nema kontrole kvalitete ni koliko je crno pod noktom.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,324
Nemreju se arnjevi i cerada sam tak upisati u prometnu.Radi se takozvani mali atest cca 40eura pa se tek onda upisuje isto ko i kuka.
Pa kaj se ne mogu upisati ak se dopeljaju na prvu registraciju ugrađeni?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,788
Kolko se ja sjećam Ak je kupljena bez onda ne,ak je u papirima sa nadogradnjom onda da.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,816
Danas sam miniwashem prao dvorište, beton bio pun žutih i zelenih algi i smeća. U par sati mi je propišalo skoro novo priključno armirano crijevo koje je uspjelo razvaliti brzi konektor s ventilom, visokotlačno crijevo izgleda nisu dobro stegnuli u servisu pa piša ispod bubnja, na pištolju je propišala produžna cijev i izgleda da će uskoro i rotacijska dizna reći papa. U par sati toliko sranja, što reći, više ništa ne možeš kupiti da to traje, sve šrot, nema kontrole kvalitete ni koliko je crno pod noktom.

Gle. Ja kupio motorni villager.

Ja nešto malo prao s njim. Kum oprao kuću, podrum, staze, dvorište, tepihe. Drugi kum dvorište,staze. Rekao sam im da ga tjeraju ko cigo konja dok je pod garancijom.

I radi bez greške..
 

Najnoviji postovi

Na vrh