To se inače vozi na podu kod suvozača a ne u gepekuAjd me pitajte šta se dogodilo s čobancem koje su moja žena i majka išle na brzinu prevesti u gepeku?
Jesam rekel da nije strašno
Zato su nekad bračni kreveti bili metar široki,radi pomirenja. Sad na ovim modernim od 2 metra ,tek vjutro vidiš dal ko spi s tobom 🤭kaj dan zavadi to noč izmiri,
Budi sretan da se nije mlijeko prolijalo, da vidiš taj miris kad se usafta na vrućiniZaboravil I oprostil budem kad mi tapacirung više ne bude smrdio po uzeglom čobancu.
Pospi pepela po mjestima gdje se razlio čobanac, možeš ga staviti i u neku široku plitku posudu pa neka dodatno povuče sve iz okoline. Nakon par dana usiši odnosno makni stari pepeo pa ponovi s novim. Nemoj usisavati kućnim usisavačem nego industrijskim ili namjenskim za pepeo, kućni se začepe od njega.Zaboravil I oprostil budem kad mi tapacirung više ne bude smrdio po uzeglom čobancu... Evo danas je išao na treću turu pranja