• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Odala se počast bivšem i najvećem predsjedniku Josipu Brozu. Laka mu zemlja.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mali @zokiiču ,ti si još premliječni a da bi znao koji je hr predsjednik najveći i najbolji i kojem se treba pokloniti.Dečec.:(giggle)::icon_weed:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Jo, to ti je taktički, čim spomeneš bivšega predsjednika, odmah se dižu na noge, spomeneš prvog hrvatskog, drugi se dižu na noge...ma svi su na nogama i počnu s ebaviti povijesti...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Da nažalost, svi se pokolju međusobno na spomen povijesti,ali isto tako svi su se kleli da nam bude u budućnosti bolje,nekom možda i je ali velikoj većini ne,evo jučer bila kišna nedelja i ubilo se od dosade,nisam išao ni noge rastegnuti po poljima da ne ucvikam u kakvom blatu ili da me voda ne odnese do Česme:(devil)::(devil):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jo, to ti je taktički, čim spomeneš bivšega predsjednika, odmah se dižu na noge, spomeneš prvog hrvatskog, drugi se dižu na noge...ma svi su na nogama i počnu s ebaviti povijesti...

Pa je,ja se isto dižem - ja volim prvog predsjednika,ja sam svestrana - njega volim jer ga volim,muž mi veli da sam komunista - ne ovi esdepeovci,nijma ja sve po spisku - ja sam onaj marksov komunista,ja bih uzela sebi dva traktora i dala ih onima koji nemaju,i todoriču bih uzela i dala bih sebi i drugima i ovome kak se zove od Vindije bih isto uzela i svima bih uzela i dala drugima,a socijalu lažnu bih po guzi i na posao a nemočnima i bolesnima bih dala isto.Neradnicima na socijali bih djecu uzela i dala onima koji ih nemogu imati,a roditeljima koji od dječjeg doplatka i socijale na dječji račun žive bih potkurila pod jaja.Njihova - ne kokošja jer bi kokošja podkurena pojeli.Evo,tu nema povjesti,ali je meni isto diglo na stražnje noge - hehe.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se stavila bočna kosa na ferca,pokosilo se sve oko kuće,ograda,skinula se bočna kosa,moralo se do BJ,trebalo je uzeti novi filter ulja za traktor,nešto zubaca za prekretać,baš je bio dobar dan bez kiše:icon_pray::icon_pray:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evogac i ja malo pred netom... posao, posao, kuca, posao, posao, kuca, birtija, posao... he, he, he...
evogac video od danas... malo nas je ovo vrijeme zeznulo, ali stigne se sve... i lani je bilo napeto, ali smo uspjeli... od sutra krecemo s pripremama sadnica lavande, a danas su bile plitice na redu, dezinfekcija sa parom! :)

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=gR-rWi9-b9o&feature=youtu.be[/YT]
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
he, he, he... mislim da nebu... do sad nije bilo problema, cak mi se desilo i da mi rastopi pliticu na nekim mjestima kad ima dobar pritisak... nije los ovaj shark parni cistac, iako je vise za kucu! :)

bolje vrucom vodom istjerat stari supstrat nego ostaviti ga! :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Seljaka treba zakonom zabraniti:(devil)::(devil):,pa što god radiš samo trošiš novce,danas se prskao onaj posađeni kukuruz,odu novci po zemlji,pa se malo oralo,sada poslije štale se malo prčkalo po budućem grožđu,najbolji dio je bio na kraju tuširanje i večera,je netko možda spomenuo dijetu,ma bez veze:(hi)::(hi):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja, ja,ja sam spomenula djetu - evo,sad idem na djetu i postat ću mršava i lijepa.Ajd,možda mršava nebudem,ali lijepa sigurno budem.Ma kvragu,niti to valjda nebum uspjela biti,mislim lijepa,jer ja sam i ovak lijepa i zbilja mi nije jasno kak bih onda mogla postati lijepa ak već jesam lijepa.Koja je ovo zmešarija.....:icon_scratch::icon_wink::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ,to samo ovi mladi naraštaji između 15- 20 godina sanjaju o ljepoti i fit linijama,dobro ima još i ova skupina što se kljuka botoksom po najnovijoj modi i kreće se u celebriti krugovima za nas male ljude je ljepota u sitnim detaljima i u duši,zar bih ja sad u 40 trebao farbati 2-3 prosjede dlake,bože sačuvaj,:cool2::cool2:
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Ljepota je prolazna tj mislim na vanjsku ljepotu mada bi se o tome moglo poprilično raspravljati jer što je nekom lijepo neko drugom nije :icon_scratch:. Stoga najvažnija je unutarnja ljepota kod ljudi...:(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ljepota je prolazna tj mislim na vanjsku ljepotu mada bi se o tome moglo poprilično raspravljati jer što je nekom lijepo neko drugom nije :icon_scratch:. Stoga najvažnija je unutarnja ljepota kod ljudi...:(rofl):

To imam,to imam,
978842418.gif
978842418.gif
978842418.gif
evo,sad mogu priznati - vanjske nemam,lagala sam.
icon_redface.gif
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jurtros bilo ustajanje u 3 i 15,pripremio se zadnji komad za kukuruze,posadilo se,još sam popodne i susjedu posadio 2 rali,a zemlja mu je brdina da u brdo mali ferac mora sa 2 reda sadilicom ići 1 brzinom,sad sam probao biti na kompu ali mi malkice bježe slova,ajde društvo noććććć:wink::wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,ovako - danas se otpeljao televizor na popravak jer je sinoć grom opet udario u našu kuću i tv lijepo pregorio_Ovo je četvrti puta u dvadeset osam godina.A imamo jednu kuću kojoj je trideset osam i u nju nije nikad udarilo.Koje sam ja sreće.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,715
A kažu da neće grom u koprive...:(think):
Nije dovoljno samo iskopčati tv iz struje,a što je sa antenom,i preko nje može dobiti udar.:icon_e_wink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh