• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,362
Mali, a bodlje ima ..... mora da je strašan :(blush):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja sam danas rođaku omatal bale , mijanjal dize na pojilicama , bio kod jednog forumaša nekaj mi radil i kod njega popil odličnu kavicu :biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,362
Omatal si sigurno s IMT-eom pa je bil vruč pa nisi na njemu mogel dize mjenjati .....
Navek imaš neki izgovor :icon_pray:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na IMT-u se nesmiju dize mjenjati Subotom , da IMT je omatal lijenčina za omatanje (malo litara ima pumpa pa nikad omotati ):icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Taj Đuro je sigurno bil strašan Đuro :(giggle):


Sam se ti smij -imali smo mi psa,jednog terijera - zvao se je Đuro.Imali smo i jednog zecova kojega sam ja na flašicu odhranila jer mu mater nesretno preminula,i on se zvao Đuro.Imali smo i toga ježa.je,i on se zvao Đuro,a imali smo i jednoga pjetla i kokicu,one male,on se zvao Đuro,ona Katica,a imali smo i jednog patka - e,on se zvao - ma kao se ono zvao - Đuro,Đuro se zvao.A i mi smo ,onako,prije,jako puno putovali po raznim krajevima lijepe naše,i tamo oko Slunja i tamo uz obalu smo znali tako vidjeti magarce - ja bih im uvijek mahala i vikala - Đuro,bok Đuro.....:icon_eyes:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jo hočeš li i Muhača zvati Đuro :icon_mrgreen::icon_smile::icon_biggrin:????
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj Muhač manje vrijedi nego Đuro iz Slunja :icon_mrgreen: hi hi hi bit će meni ak me Muhač čopi:icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nemoj željkič,budemo nadrapali dok nas skuži - ja manje jer žensko sam pa je logično da bude prema meni blaži,ali ti,dobil budeš i po prstima i po jeziku.:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nebrini,imam ja i jedndng prijtelja,ajd,više znanca -isto se zove Đuro.:icon_weed:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Danas nisam ništa radio već malo razmišljao o kolegi Puknutom zakaj želi biti Velečasni baš ih ne obožavam jer ili žele novac , ili tuđe žene a velika većina voli isti spol nadam se da ni je ono zadnje :icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Daj željkič,kak ne kužiš - čovjek je fetišist na šaputanja na jastuku -nada se da budu k njemu dolazile žene na ispovjed.:icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Najprije ujutro nazvao jedn forumaš,ulovio me taman prije nego sam izašla,a onda se prvo nešto paprike ispinciralo prijepodne,onda me pseto istjeralo van - nešto u daljini počelo grmjeti pa ma molila da idemo u kuću - to sam iskoristila za kuhanje ručka -ispalo dobro - nešt mljevenog mesa ,ipak sa rižom,salata....a muž došao sa placa i reko - najeo se u gradu.Pa sada nisam večeru spremala,hehe....Popodne mali odmor,pa smo nabrali krumpire za sutra za plac,pa ih oprali,i taman pred kraj došle dvije gošće - popile sok,dala im flance i krumpira,malo se nasmijale,popričale,a onda sam i nešt zaradila - došla jedna gospođa kupiti flance.Pala je neka kuna - bude za koju grioticu....a i milch šnitu volim.......
Evo me već okupane,ranije nego inače,i sada mi sve ravno.Čekam novi dan.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ujutro je bio tmuran i bezvezan dan,u 10 sati je bila odluka,kopčati plug ili nabrusiti nož,pater familijus je izabrao lakši posao,:icon_fU::icon_fU:,ovo je bio gicko Miško i on je bio živi dokaz da i zakržljalo prase može malo uhraniti,žena ga je uredila nakon što sam ga utješio,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vidi ajkule,bude čvaraka.Da me pozoveš na svinjski mozak,nebih odbila - ja sam uvijek dok smo klali svinje pojela sav svinjski mozak - a vidi se,jel.Valjda sam zato tak pametna i zločesta.....:eek:::icon_eyes:

Skoro bude sedam - točno u pola osam idem u plastenik i ne mičem se do ručka.
I danas bude pola obitelji na pacu,pola bude doma radilo, Ajmo danas prvo odraditi sjetvu - to se mora.Iako se mora i puno toga drugoga ali ja sam vječiti buntovnik,pa me ne tangira.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj johabice,kod nas je za mozak zadužena moja mama,a čvarci budu danas tek prije podne ,ali već ekipa čeka u redu da se pojedu,ajd ekipa pozdrav,treba ići trošiti gorivo,treba državi dati koju kunu trošarine:icon_weed::icon_weed:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh