• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kada ide johabi u KC na sajam,neka kupi jednu na staroj krami,znaš kako dobro leži u ruci,a sa jedne strane ima i pilu pa se može nešto ili nekog izrezati,ono u nuždi za gablec postaviti
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Drljale se obične livade,malo prekasno ali sam barem poplašio krtice,jedna livada je nastradala od roktave bande na 4 noge,pa ovim putem molim ako koji forumaš ima viška kakvi PKT,sa jedno 1000-2000 komada metaka neka ga donira u znanstveno ekološki projekat tamanjenja divljih svinja,u međuvremenu ajmo forumaši lovci na jedan vanredni lov u Bilogoru,ima te svinjske bande u stotinama se broje:(punch)::(punch):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Povezala skoro sve paradajze - još nešto više od pola reda stalo- a imam već male paradajziče - bebe malecke tek zametnute - nešto krastavaca povezala - šta taj drač raste - za nepovjerovati,narezala salate stotinjak kila,potovarila flance za sajam,pojela kod susjede jedan kojač - pitala me - jel hoćete - ja rekla - hoću,onda ona pitala - a jel hoćete i sladoled - ja rekla hoću - ona opet pitala jel voćni ili slatki - slatki govorila ja i sve pojela.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,241
Danas sam bicikl popravil i odma oko 30 km natukel

1509308_680689981977495_5433270301926342427_n.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Uh što se danas teško skupljala kuna.
Nešt se na sajmu prodalo,malo salate,flanaca skor pa ništa - nema sunca,nema prodaje,nešt zadnje gajbice krumpira......sve u svemu kilavo,ali ajd,nešt je - više se dobilo nego potrošilo,a to je onda dobro.

Mali odmor,pa kuhanje ručka - ajmo nešto i prigrist treba - salame,kobase,paštete,sirevi su iza nas - dobilo moje zlato tešku alergiju nakon što je pojeo neku večer paštetu i topljeni sir - završio kod doktorke dobio jučer piku u rit,i jednu bude još danas - a tabletice i kremu kupili sami - al se pike izbjegle nisu.I veli njemu doktorka - to je od aditiva i sveg ostalog sranja u tim prerađevinama i da od sada nek zaboravi i skreće pogled sa toga jer bu opet tak završil.Sa pikama v rit.Tako da bu sada jedna goveđa juhica išla čim skinem prste sa tastature,a i nešt finog još za pojest.Eh.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ako ste u ponedeljak u KC na sajmu,donesem johabiju jedan domaći sir da mu složiš pravu domaću gibanicu,sir je bez dodataka samo majka krava i priroda,ajde neka nam johabi prizdravi a što se tiče flanaca ,evo jučer sam bio kod jedne prijateljice po neki paradajz i sama kaže da je tržište upitno ,oni budu veći dio na svoju zemlju i kako bog da
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O moj ajkula,najljepša ti hvala na gesti - neće se više ići za Koprivnicu - završila je sezona prodaje krumpira za ovu godinu - ali nema veze - ovo što si iskazao želju za ovakav poklon meni više znči nego da si mi neznam šta drugo dobroga napravio. Hvala ti prijatelju.Evo,kao da si nam taj sir poklonio.Budi pozdravljen.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Malo paprike u plasteniku očistila jutros,ostalo dvadesetak paradajza za povezati - ali,da sjekire sa neba padaju - nemam volje(čitaj snage) to napraviti,a i krastavaca pedesetak ostalo za povezati - sve skupa poštenh pola sata za odraditi - valjda se pogađa-ja to danas neću napraviti.Baš sam neka,a. Skuhala ručak - pureči batak i svinjska rebra pečena na luku,riža,salata - gibanica od sinoć.Muž pošpricao grah i krumpire.Ja mu podgrijala ručak jer bio već hladan, on pojeo pa zasjeo za tastaturu,a onda sam ja, hm -od pol četiri do pet - s p a v a l a.I ne mogu vjerovati - nitko me nije probudio.Ja pet puta u godinu dana spavam po danu i onda uvijek - ali baš uvijek zazvoni telefon.Danas nije.I onda će mi netko reći da se vremena ne mijenjaju. Hehe.....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajmo ručak zgotoviti,salaticu napraviti - a što imam finu salatu - ma za prenajesti se samo nje - sad budem krumpire spekla - ne pire,da se slučajno muhač ne zaleti na pire,a onda se razočara - budu samo spečeni......Ali isto za prste olizati.....hihihić.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
kak bi se tu uklopilo divlje prasence cca 20 kg ispod peke.....sorry ...al nisam odolio....najesen mi u Gudovcu razvali šamarčinu......:icon_keel:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a ta je bila prije nekoliko dana,evo jedne iz starijih dana,pošto je danas sveta nedelja i još tome cvjetnica,popodne sam sa dve klinke malo prošetao po poljima,kada smo došli kući djeca su ostala paf ,kako tata od 100 i koju kilicu ide brže po polju i šumi od njih leptirića,to je samo iskustvo sam im rekao:icon_fU::icon_fU:,ah da Đuro za tebe ide u onoj temi pjesmica,pa odoh nekoliko slika srezati za prikeljiti:cool2::cool2:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
malo zelenjave i prirode,ma mene grad ne može nikad vidjeti,jedan Bambi senior mi gazi livadu,Đuro vidiš kako sam ja dobar prema životinjama,a njegove cure su nam umakle ispred objektiva sram ga bilo čak su se tri sa njime ,joj joj, , , , ,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O krasno ajkula,malo si se nauživao u prirodi - nemoj biti zavidan životinjicama,i one znaju šta je ljubav.

danas se nije napravilo apsolutno ništ osim malo skidanja zaperaka sa paradajza i nešto sa paprika,i malo čupanja korova - toliko da su mi ruke take da se ne usuđujem među ljude izači.
Vodili macu doktoru i danas - račun 312 kn - i još je četiri dana moramo sami liječiti - a gledam ja na računu taj njihov cjenik - sve lijepo specificirano po stavkama kolko šta košta - i vidim - nema napisano - ultrazvuk.A radili ga jučer - a nam ga zaboravili zaračunati.Znam da sam rendgen za psa platila jednom tristo kuna,a ultrazvuk nije daleko za njim.I sada sam u dilemi - jel im reći ili ne.a ljute me jer ljudima naplačuju izdavanje lijeka koji kod njih kupuješ deset kuna.Ebo ih pohlepan - kutija košta devedeset osam kuna,oni ti naplate sto osam.Razmisliti ću do jutra oću li napraviti poštenog bedaka od sebe ili ću otići na ispovjed.

naručila sadnice krizantema - bum radila za sisvete aranžmane - ak koji forumaš oće umrit - forumašima radim besplatno - kuća časti!!!!!


Točno u pet i nekaj idem rezat salatu.za sutra prodat.hehe....
 
Posljednje uređivanje:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
mojeg lovca skramaro vepar,"krpanje"1500,00,paf........ultrazvuk ti je negdi oko 200 kuniča,jednom dok bum na poslu bum ti stavil slike u svoj album,kak je jadna živina zgledala na vet. stolu,onda naravno dok buš vidla opet zbrišem jer nije baš oku ugodno ko ima slab želudac.....al je zato vepar završil u dubokom zamrzavanju:(punch):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ti su veterinari svi redom lopovi.Igraju na ljubav vlasnika prema životinji. A zbog njih je mnogo jadnih koje ne dobiju lječničku pomoć jer je vlasnik nemože platiti.Da su umjereniji u svojoj pohlepi zaradili bi sigurno više,a maje bi bilo pasa ,mačaka i druge živine osuđene na patnju ili smrt.Baš se tamo uvijek nelagodno osjećam,znam da će e oderati ko blesaču,a nemam izbora.Evo,maci je još otečena šapica jer su joj zbog nepažnje prejako stisnuli nogu u kojoj je bila zabodena kanila - i tako je jadna provela više od dvadeset četiri sata.Ma i ja sam blesava i nepažljiva bila,pa to nisam primjetila prije nego smo išli na terapiju danas.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh