• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Željkič,nema potrebe nešto kemijati sa vodom u prahu - ja sam i ovako ko curica - barem šta se ponašanja i ozbiljnosti tiče.
icon_redface.gif
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Onda nikaj a taman sam ti mislil otkriti tajnu vode u prahu sad ti kasno nemožeš :mur:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se nešto i nije radilo.postoje dva razloga,jučerašnje slavljenje duplog rođendana u kući ili današnji depresivni dan,nije bitno,ali eto barem se danas posadio Belički kolomper,sve u svemu sutra je novi dan:icon_jook::icon_jook:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
kalamper,ajkula,kalamper.

Vezivala i danas paradajze,a i sutra budem - koji im vrag - rastu,rastu - i preko noći se prevrnu.
A krastavci počeli plaziti - i njih treba vezati.
Apaprike treba vezati,i korov očistiti......
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jbt još sam mu mislil ja napisat,a i u Gudovcu sam mu rekel KALAMPER.....e moj ajkula....jo el si čula dok sam ga korigiral za stolom......
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Farmervg - nek ti sad odmah jedna koza stane na nogu.ne želi zlo mojim paradajzičima.Odi na povrtlarstvo pa im se divi.Tam sam ih dela da se malo prenemažem sa njima.I krumpire sam na krumpiru priljepila,hehe.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma bude meni johabica progledala kroz prste,pa normalno je da mi sa Bilogore i Međimurci imamo drugo značenje za neke stvari,bitno je na kraju da se razmemo ,nama sa ove strane je ČAKOVAC a Međimurcima je ČAKOVEC,a krumpir ili kalomper bez mesa je slaba ocijena
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
joj,joj....kukaš za kile a nema tice do prasice........:icon_super:
vidiš malo bi se čudio ali garant nemreš s menom jest a si vidio kolki sam.....moram nosit akumulator kad vjetar puše....:icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,360
Bogme i Johabica veli da je debela, a gledam ja to malo u Gudovcu.
Nije ona debela, ona je žena i po :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Je,je,a i mogu nagazit ko žena i po.A onda ti se bude zbrisal sa lica taj mangupski smješak.
4252666567.gif
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Bože šta ja u ovo gluvo doba čitam:(angel):ma jel ja nešt ne kužim johabice,pa jel to muha bio u nedjelju u Gudovcu a ja ga nisam upoznao:fiery:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,360
Ako ti hočeš rundu potegnuti ja sutra dojdem, opet je nedelja :(giggle):
Bumo neki drugi put, ovaj put je bilo sve nabrzaka i nagužvano.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas se nešto sadilo onako za zeku peku,nekakve starinske tikve,rušio se komad stare vrbe,bio na cijeloj visini od 4 metra od zemlje,aha ipak sam ja od onih što se boje visine a još mrcina od motorke u rukama,fala bogu živ sam :cool2::cool2:,ajde đuro priznaj koliko si puta sa ovom alatkom kopao rov pod kaznom u vojsci,pošto vjerujem da si ti služio bivšu,
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel to onaj AŠOV nikad kući nikad kući tak je lupkal po nozi hvala bogu kaj sam služil JRM :icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ovaj nije u vojsci iskopao ni za paštetu postaviti,najveći posao je bio otvaranje pive,ali eto malo se vjetre stare stvari pa sam ga danas malo uposlio,djeca to gledaju pa im ništa nije jasno,mada nisam nabavio onaj modernizovani koji se je sklapao,ali tko se od toga pomogao u životu,ah kada sam kod te alatke idem švćnuti jednu u dogodovštine:drink::drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,materemi,prvo što mi palo na pamet dok sam ovu lopatu spazila je kako netko zakapa nekoga koga je koknul u tamnoj mračnoj noći u blizini nekakve rijeke.:icon_eyes:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh