• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
kolegice,par puta si me pretekla sa dobro jutro,a danas mi nisi odgovorila kad sam ti se mrtav umoran javio popodne.....pa da ja tebi onda poželim laku noč....:(snooze):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo mene mrtve umorne ali žive - kako to znam? - mislim,da sam živa - pa sve me boli.

danas se na sajmu malo dopodne radilo - ma radila sam ja ko mutava,doslovo su mi hlače spadale - bem ti sreću,u tri mjeseca jednom obučem traperice i onda mi oče skliznuti na koljena.uskočila budem ja opet ili u tajce ili u suknju.Ili haljinu.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a da sve baciš:icon_rofl:.......ili namlatiš još koju kilu da ti ne spadaju hlače:icon_super:

e đuro odmara dušu i tjelo,sam sutra bu hebeno,neispavan,opet motorka i maži......a jbg veli akademik Paar da ide ledeno doba,treba se pripremit:(envy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja bih ovo drugo - nikako mi nepaše sve zbaciti - meni uvijek hladno.Evo i sada isto - baš gledam je se voda ugrijala - idem sada napuniti kadu vručom i uvaliti se na pol sata.Sad, to bu valjda pol sata ko mujinih dvadeset dva cm.:icon_eyes::icon_weed:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Znas Jo, kazu da jedan kais cini cuda,,, :s:
a ponekad cak znade i smetati,,,:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
je,je - ali ja nemam nijedan - a i nisam se nadala ovakvom problemu.Kada sam skužila o čem se radi,bila sam dvaest dva km od kuće,i kaj ćeš - navlačila ja i povlačila hlače svaka tri koraka prema gore od pol osam ujutro do podneva.A nije da sam mršava - pa koji je to vrag u ptanju bio????:mur:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
A nije bilo niti jednog malog crnca da ga unajmis,,,
pitam, ono, kazu da su anjjeftiniji na trzistu,,,:icon_e_wink:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,313
sad su u modi traperice na tregere...ne treba remen, i hlače mogu da budu labave...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj dušice,ja sam ti prestara za treger e- meni ti se sada dolikuje jedino nekakva elegancija - kostimiči neki,haljine - onak - ozbiljno žensko.:icon_weed:

@bobić,jel misliš na onoga sa lepezom? :icon_weed::icon_weed::icon_weed:

Idem se sad zbilja okupati,a onda budem ti ispričala jedan vic - ali ne ovdje.:biggrin::icon_lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Svašta se danas radilo,oralo za zob,rezalo sa motorkom kod susjeda,ali mora biti onaj crni peh,otišao predvečer potanjurati to što se uzoralo,prvo jedan čistać ucvikao u disk,pljus sa njim dolje,onda je počeo traktor davati čudne znakove ,neće frajer ići na vodu,tako da sam se nekih pola sata vukao do kuće,jedina utjeha u svemu je što sam našao filtere za gorivo doma u tajnom skladištu,ah da Đuro bilo bi dobro da si bio kod mene u polju sa onom svojom pljucom,lisice igrale kolo ispred svjetala a ja jadan ništa kod sebe da ju postavim u ležeći položaj,od ove dvije bi bio lijep šal za našu johabicu
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ubit će te Jo,bude ispalo da je ima kad joj trebaju dvije lije za šal:icon_weed:
ja neki dan idem iz Osijeka i stanem kod nekog lika da(Vočin)mu ostavim neke stvari....kad odjedanput dreka....jebate mi gledamo a lija 10m od nas upala u kokošinjac i maže kokoši....čovjek počne dreku i ciku,a ona mrtva ladna nogu pred nogu ode u šumu......imam i sliku na mobu....:icon_eyes:

e da,ak ti dođe pod ruku Lovački vjesnik,potraži slike iz Vočina da vidiš kolko Đurini čuke naterali Austrijancima
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Jo, garant se hlače proširile u pranju.....


ili da se nisi kupala u prevrućoj vodi pa se ti stisnula u pranju?? :icon_super:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E to - kupanaje je sto posto krivo - odsada nema više.Čak niti u hladnoj vodi - u hladnoj ionako nema šanse - ja sam od onih koji se neće umiti ako nema tople vode.:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đuro ,danas kod tebe bilo napeto,vidim drugovi milicioneri treniraju strogoću,sramota od onoga što Hrvatska se zove,taj Velićan el to onaj lik što imao onu zgradu na ulazu u Kladare,jedno vrijeme bio neki Mercedes servis:(devil)::(devil)::(devil):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prehodao Gudovački sajam uzduž i poprijeko,nus pojava,bole me noge sada:icon_fU::icon_fU:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Prehodila,presjedila sajam,popila četiri ledena čaja - to su mi bili prvi u životu - i posljednji,nadam se.
Upoznala nekog novog,vidjela neke stare prijatelje,nasmijla se od srca - sad mi nešt sinulo - nekako mi se čini da Puknutog ima nešt manje nego jesenas - ili je to bila samo optička varka????? Dušice,nemoj skidat kile,bude te nestalo,a ako te nestane,ovaj forum bude nekako pust.To što je Muhač natukao još koju nebude moglo nadoknaditi tvoj gubitak.Jer vas dvojice nikad dosta kolko god da vas ima.:icon_razz::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Jer vas dvojice nikad dosta kolko god da vas ima.:icon_razz::(giggle)::(giggle)::(giggle):

Njih dvojica, još nekoliko forumaša i jedna forumašica :Kiss: , to je ekipa koju svaki forum treba i želi...... znanje iskustvo i stojite iza svakog svojeg posta..... a ne kao određena ekipa, hvala Bogu nekih više nema, a neki su još nažalost tu, koji samo trube, mjenjaj membranu, svječicu, peri rezervar, skidaj bošpumpu itd..... ui samo navode ostale forumaše na greške, ponekad i skupe...

Danas, uf... imao proljetno obrezivanje loze......sajlom i traktorom..... dosta m itog zla po dvorištu, samo veži šrpicaj smeta , nemogu normalno kositi zbog te loze a nejedem niti pravim vidno.... ostavio dva trsa i sve ostalo van..... dva čempresa isto odsajlirao van....
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Đuro ,danas kod tebe bilo napeto,vidim drugovi milicioneri treniraju strogoću,sramota od onoga što Hrvatska se zove,taj Velićan el to onaj lik što imao onu zgradu na ulazu u Kladare,jedno vrijeme bio neki Mercedes servis:(devil)::(devil)::(devil):

Ne vjeruj ajkula svemu sto pise,,, pisalo je i na plaotu pa ipak je to daleko od p*zde bilo,,,
i ne po neznam koji puta nije to taj Velican,,,
inacve radi se o preljubnici, da ne kazem neku grublju rijec, koja je otjerala muza iz kuce, koja je za istu izjavila da se slaze sa cijenom za koju ju je sud prodao i koja se nakon sto je Velican uplatio cijeli iznos za koji se prodavala ne zeli iseliti iz iste igrajuci na emocije građana jer se eto tjera samohranu majku sa troje djece i kuce,,,
je ona bi o ovce i novce al to tak nebu islo,,,

i onda je policija i ovakva i onakva,,,
ali Miki ako si prodao kucu red je i da se iselis iz nje ako je vec vlasnik uplatio svaku kunu koju si za nju trazio,,,

No cini se da i udruge, koje tako zdusno svi mi financiramo, trebaju opravdati svoje postojanje,,,

Kad bi barem pola tih ljudi znalo u ciju zastitu staju mislim da bi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Johabice ,nije optička varka,zbilja se puknuti otesao,sada mogu biti 2 razloga.ili se je počeo baviti zdravim životom,blabla ona sr..a od prehrane i navika ili mu je ljubavnica postala prezahtjevna Bobić,saznao sam naknadno pojedinosti o tom slučaju,a što reći mediji znadu jako promjeniti sliku,osjetio sam to na svojem primjeru prije nekoliko godina:(punch)::(punch): zokii,hvala bogu pa postoje privatni brojevi tih ljudi pa se možemo čuti i mimo foruma,eto svatko ima svoje kriterije i svatko sa nekim može,klasična priča NAŠI I VAŠI,a svatko svakog zna formalno
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh