• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ja sam danas u firmi(radim 24 h)pa i tokom dana škicnem na forum,ok to izgleda al ja sam to radio (auspuh)sa onom srebrnom bojom za peči.....nije skupa ,malo treba,izdrži 2-3 godine.......stvar ukusa:(happy):
nego gdje je taj Cerovac u odnosu na Pž(vidim tablicu),sin mi je još prošle godine studiro u Požegi a sad pravim svatove na jesen.........mamice im usrane......
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
hvala ,sad je "off",al ja dok sam išo klincu u Pž,išo sam preko Pakraca,od moje strane(Pitomača) je najdalje(najbliže Vočin-Zvečevo),al je najbolja cesta,ak zanemariš radar nom-stop 80-100 bez problema,a prek Papuka ubi bože i za auto i za vozača:(nod):
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501

da, isao si s kontra strane, mislio sam da ides preko kutjeva, zelena je kutjevo, a crvena cerovac.
na 549 sam probao sa sprejem koji je deklariran do 800 stupnjeva, potrosio sam 2 komada, polako u slojevima spricao, a na 540 cu obojati s tom sivom bojom, stari je to uzeo za neke pecice pa cu vidjet kako se koja ponasa. naravno ima dosta i do pripreme ali potrudio sam se maksimalno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
:cool2::cool2::cool2:,mašala,nakon 4 dana bez telefonskih i internet veza,tri dana vožnje stajnjaka,konačno malo mir.Evo danas se uzoralo za proljetni ječam ,ali dalja priprema tek u ponedeljak
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a ja danas napravio samo 509 km u firmi,taman se ufuro i več došo kuči,sad će sutra lakše bit cijeli dan sa motorkom......e što je danas bilo ovih "šarenih" i civilnih,al nabrijanih,po cesti.....nema labavo di piše 50,vozi pedeset....:(devil):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako ,tako treba - sve po zakonu - mene su mađari naučili reda - ak mi naši nisu mogli stati na rep,mađari su mi sjeli na đep i začas me upristojili.:icon_axe:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
i mene al davno,davno.....sječaš se mrcine"jawa"350 cm3,gural sam ju od Nađetada do Barča,"tolmač"celo vreme vrištal oko mene.....al neču više MUHA me bu kaznil za krivu temu......laku noć svima,idem pajkiti:(wasntme):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,241
Evo,ja i otac bili na tehničkom,ja s traktrom a on s autom (vidi se na slici ispred)


1964976_669645506415276_1446938393_n.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,241
U Krapini.
Malo je teže za pogodit jer je to put poprek...tak za domače
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Uzorao za vrt,krumpir,susjedi potanjurao za vrt ,aha prije toga bilo je drž nedaj sa podmazivanjem tanjurača,baš nije ugodno kada tolika hrpa željeza ti visi iznad glave,moraš leći ispod da dohvatiš hebene mazalice a da bila je i jedna žestoka borba između moje žene,mene,motorke sa mrskim neprijateljem u obliku divlje šljive,agacije i ostalog piknjavog korova,:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu: zna se tko je izašao kao pobjednik,neprijatelj se sada na hrpi suši i čeka da ga spalim ,kod mene jedina nus pojava hrpa bodlji po rukama i glavi:icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
prika i kod mene...malo slađa malo zorka,malo žena i motorka(žena bila viška jer je meni okolnim ekipama brojila tekučinu),no sve je ostalo pod kontrolom.....mi napravili lagano jedno 7-8 metara,u ponedjeljak nastavak.......:icon_pidu:(mislim izrada drva):biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros rano u BJ po još 2 vreće sjemenskog ječma,posijao ječam i sada sam u dilemi,ili sam posijao pregusto ili sam uzorao više od planiranog pa mi se samo čini,vidjet ču za 2 tjedna kada nikne. johabice dali je priprema za johabijev imendan gotova,ili bude iznenađenje do zadnje minute,nešto si ti već smislila prikladno ,garant:icon_kidra::icon_kidra:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jučer motorka,danas opet oko 500km u firmi,a od 16 do 19 zatvaranje zimske brazde,po slobodnoj procjeni kasnim 10 dana:icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
jutros rano u BJ po još 2 vreće sjemenskog ječma,posijao ječam i sada sam u dilemi,ili sam posijao pregusto ili sam uzorao više od planiranog pa mi se samo čini,vidjet ču za 2 tjedna kada nikne. johabice dali je priprema za johabijev imendan gotova,ili bude iznenađenje do zadnje minute,nešto si ti već smislila prikladno ,garant:icon_kidra::icon_kidra:


e moj @ajkula - ovako stvari stoje - imendan i rođendan sutra - večeras moj muž časti svoje tenisače - sutra bude častio ne na sajmu u Čakovcu - sve je već spremno - onda mora nešt i u kafiču - a kod kuće se za sada na obzoru ništa ne nazire -ošle sve pare - zadnje pojeo ovaj auto što smo morali uzeti neki dan - zapravo smo u teškom minusu - nekih tridesetak tisuća kuna -taman kolko nam duguju.A ja ne volim biti u minusu - loše spavam i puno jedem zbog toga.Budem se ja njemu sutra ujutro lijepo nasmiješila,omotala se oko njega ko zmija,skuhala kapučino i donjela u krevet,ma imam ja neke svoje cake - jednostavno - znam znanje, znaš.Napraviti ćemo lijepo jednu atmosfericu,a proslavu pomaknuti na malo opuštenije trenutke - sada smo u onom što visi trenutno od posla.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh