• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Baš dobro đuro,kad posadiš duhan ,dolazim po 50 tih kontejnera,popijemo pan i mila majka,joj danas sam do podne bio ljut ,jučer dođe poštom iz porezne riješenje o doprinosima i opet sve po starom a prije 10 dana došlo riješenje o izlasku iz pdv-a,tako da sam danas poljubio jedna vrata u poreznoj 4 puta i dvoja po jedanput,nema labavo,išlo se do velikog vođe porezne,sad ponovno budem na razmatranju i čekam rasplet događanja,uhhh,a johabica se sigurno uvaljuškala kraj johabija,mlati onu finu čokoladu i isteže kičmu i noge,ah da i Ninći garant traži malo pažnje
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajkula,ja nikada ujutro ne izađem iz kreveta a da se malo ne uvijem oko johabija.I umilim mu se.E,onda počinje radni dan.Neki red se mora znati,jel....:(hi)::(hi)::(hi):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pa mislim ....jel ovo poljoprivredni ili erotski forum....ajd počelo je drugo poluvrijeme utakmice.......johabice,di si ti bila doka sam se ja ženio,jooj,jooj.......a ti ajkula hebeš ponudu,ti bio 50 gajbi za jedan pan.......ma šalim se samo se javi krajem svibnja:icon_kidra:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No,usrećila bih se,jel?Hiljadupedesetšest kontejnera duhana čovječe.Sa mosta na ćupriju.:icon_eyes::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pardon....hiljdušezdesetpet....:icon_twisted:
al ne zaboravi da su ovi gotovi tj posijani,viš kak bi ti lakše bilo,jedino sutra da si mi tu treba otkopat oko dva plastenika jarke za foliju(pokrov),otišlo bi ti onih par viška preko 75 i bila bi leptirica ko i ja:(angel):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nemoj dečko,pa da moram stavljati kamenje u đepove da me vjetar ne odnese.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

Nedam ja svoje kile,od viška glava ne boli,a i u slučaju neke teške bolesti ili nedaj Bože velke gladi,mi debeli budemo duže živjeli.
:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a ima i ona narodna"bolje se ljuljat,nego se žuljat".......ajmo sad na odmor sutra čeka štihača i fasača.......laku noč:icon_pai:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
đuro ako nisi polomio štihaču danas,onda si slabo radio,ajd dobro neka budu dva pana i broj od prije,danas gledam ovi naši lokalni obojeni voze te stare kontejnere nekud od tvoje strane,počistili duhancima vočnjake od stiropora.Johabice dali je pala masaža,to je velika prednost seljačkog života,one novce što bi vi žene dale za neki fitnes ovako imate potrošiti za druge sitnice,cjelodnevna tjelovježba i bol u leđima,neprocjenjivo do boli,ali bude naša johabica uživala u mirovini,ona još bude uspjela otići po starom zakonu a što bude sa mojim generacijama,ima da krepnemo prije 60:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
vraga crnog sam polomil,nočas se zlijalo,nisam ju ni primil,al sam zato prčkal razno razne druge stvari, nažalost tu spadaju i nezahvalne dužnosti.
išel sam nagovarat pašanca da da ga vozim doktoru jer več godinama boluje od nečeg (bojim se reči od čega),i stvar se počela naglo ovih dana pogoršavati a on se nikud neda(onaj tip na slikama iz vinograda u šarenoj košulji),nažalost popodne opet u Suhopolje na sahranu,umrla mama od kolege lovca....sve u svemu jedan dan za zaborav....ako Bog da sutra od jutra je štihača na tapeti.:icon_idea:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kaj šezdeset ,kojih šezdeset,johabica bude penzička sa pedeset sedam.Još četiri i pol godine i kapnulo bude hiljadu osamsto svaki mjesec. Onda ja lijepo poplatim sve račune svaki mjesec,a svaku kunu koja mi ostane bum ulupala na penzionersku zabavu.:icon_kidra: I svaki mjesec budem otišla na neki izlet,dvodnevni,pa bude me frizerka isto vidjela jednom mjesečno,možda i kozmetičarka - naravno ak uspijem skupiti dosta plastičnih flaša iz kontejnera. :icon_mrgreen::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A johabice kako je kod nas krenulo i za skupljanje boca bude trebalo položiti kakav tečaj a penzije budu zakonom ukinuli,kako izgleda ne bude bajno,kod mene se baš i nije danas radilo,ova kiša sve namočila,ali sutra nastavljam sa uređenjem nekoliko voćki ,ono malo za vlastite potrebe bez kemije
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đuro samo polako,pazi da ne iskopaš kakvu kutijicu sa zlatom još iz vremena Sulejmana ili flašu šljivovice ,tko zna što se skriva u zemlji,a ništa onda samo sretno sa poslom i polako,pa nije posao zec:drink::drink:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
vidjet češ večeras kad budem ful gotov sa još nekim sitnicamampa kad zalegnem na trosjed.....valjda nisam zaboravio lijepit slike,ako jesam bude muha pomogao:cool2:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas sam si još jednom dokazao da mi je predak sišao sa drveta,koji sam ja luđak,dopodne obrezivao stare jabuke,pa po lojtrici gor pa dol i po drveću non stop,ja se hebem sa starim jabukama a u Kauflandu jabuka po 4 kune na akciji:icon_hang::icon_hang:,ostalo još jedno dopodne za obrezivanje,bole noge. Đuro kako tvoja leđa,sada fino ženi onu kuhaču od metar za topiti mast i neka te dobro izmlati po leđima,sutra budeš kao novi,ah idem masakrirat palačinke,joj johabice ima još i malo pekmeza domaćeg od šljive
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,715
A ja mislio da ćemo te vidjeti sa štihačom na djelu,kad ono ti unajmio veliku štihaču..:(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ni štiheri više nisu što su nekad bili,jel @đuro.Strašno.@đuro strašni.Najlakše je štihaču slomiti - bolje štihaču nego leđa.Stari si ti lisac,a?

@ajkula,može pekmez - doneseš na sajam u Gudovec - ja donesem friški kruh i tko šljivi janjetinu - ionak bude sigurno krvava.A cijena paprena.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nisam unajmio,nego se kčer pametno udala


image url

al ni "velika štihača" nije svemoguča


screenshot

i to je pol,sutra još tolko i gotovo:icon_hang:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh