• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
čuj,ak nije vila od par sto tisuča eura znači da je dečko(zet) vjerojatno pošteno došel do nje,a kaj fali mineralne(a iza one šmrkavice,inače moje lošije polovice)vidiš da fali i pepsija to samo znači da je bilo sve pod kontrolom,a kaj se iza one bucke ne vidi butelja......krivo slikano....:icon_super:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,353
Znači šmrkavica naglo nategnula mineralnu pa joj na nos izletela?

Nek ste vi posel napravili, samo si mislim vas 6, pa ko je izjel toliko meso :icon_eek:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jaka ti matematika, a kaj se ja iza moba ne brojim,kak god bilo šmrkavica je vozila doma(al samo za zlu netrebalo jer je subota):icon_pidu:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,353
Pa ti si iza aparat bil i na prvoj slici kad su motike mlatile, prema tome ....

Jebote, sad sam malo bolje pogledal, pa samo šmrka je i radila, ove dvije sprekriženim nogama nisu u radnoj pozi :icon_axe::icon_axe:
Čak bi za onu jednu rekli (da je muško) da đepni biljar igra, a nakon povečanja slike mogu zaključiti da ni ona pod kapuljačom nije na drugom putu.



Eeee, da sam vam ja gazda, išli bi vi meni peške doma
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,353
:icon_pray::icon_pray::icon_pray:

Taj me zbunil do kraja, htel sam pitati kaj se to još maloga nazire, a ono kikič.
Kupi mu bombone ili sladič i reci da ga to Muha počastil :(hi):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
bil je krvav: dedo da meni pivu........reko kaj očeš.........da meni pivu.......ma el pilu......da,da,daj mi pivu...zlato dedino,za takve se splati i Liniča trpeti:icon_kidra:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,353
Boga mi, da nema njih .......
Ko zna kakvi Liniči nijh jadnike u životu budu dočekali, niš dobroga ih ne čeka :mad::
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Rekli su poštivaj svoju ženu da ti bude dobro i da dugo živiš jer kad se žena mača lača....
 

Prilozi

  • CAM00362.jpg
    CAM00362.jpg
    43.4 KB · Pregleda: 111

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Šta sam radila danas - svašta.Zadnje šta sam radila sam sadila salatu.Sve me boli - križa najviše.Boli mene i duša i tijelo.:icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A što reći johabice,za tijelo neka se pobrine johabi,za dušu neka lagana muzika i ogromna čokolada a za kičmu,vodoravan položaj,evo jedne za opuštanje,samo za johabicu i johabija,:(y)::(y)::(y):,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=AZIQj8Bhllo[/YT]
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@ajkula - ti si duša od čovjeka - plačam pivu na sajmu u Gudovcu.A pusu budeš obavezno dobio ko i jesenas.Uh,materemu,ak bude ko i jesenas onda računaj na četiri. :icon_rolleyes::icon_razz::(giggle):

danas ja bila u centru svih kulturnih zbivanja,velegradu, popila kapučino, srela jednog prijatelja,kupila nešt sjemenja,kupila jednu sijačicu ručnu za sitno sjeme - uh,već bude sutra u funkciji - sije mrkvu,peršun,luk,grašak,ciklu,za grah neznam - nisam pitala,sije sve čega se sjetiš - hehe - pol budem plastenika posijala makar i ne treba - a šta - sada kada se ima - nek se sije.....:icon_rofl::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jebate kaj si ti darežljiva,budem se čul z ajkulom pa idem i ja u Gudovac(hm,mislim radi pive:icon_eyes:),valjda nebude ovo:icon_blackeye:!
ja danas u firmi,cijeli dan (i noč) fotelja.........ha,ha......ovo je prava poljoprivreda:icon_super:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa di bih ja jedno ovako nježno i krhko od sedamdeset pet plus višak kila jedno snažno muško mogla opandrčiti tako da mu oko poplavi.Istinabog - prst u oko bi mi išlo - ali,nemaj straha - pacifistica sam ja. :(punch)::eek::icon_lol:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nažalost to snažno muško ima isto 75 kila(al ipak bolje neg 150),al nisam ni mislil da bi mi ti nabila šljivu,mislil sam na johabija:icon_scratch:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a hvala johabice,pa valjda budem uspio naići do Gudovca ali vrijedi i za dolazak u Koprivnicu,joj Đuro da mi je i 10 kila više od tvoje kilaže,ja bi bio hepyyyy,ali eto nešto se kila skinulo i nadam se barem 10 ove godine,ah da od sutra nema gaziranih sokova,dobro vino može i Pan:(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a hvala johabice,pa valjda budem uspio naići do Gudovca ali vrijedi i za dolazak u Koprivnicu,joj Đuro da mi je i 10 kila više od tvoje kilaže,ja bi bio hepyyyy,ali eto nešto se kila skinulo i nadam se barem 10 ove godine,ah da od sutra nema gaziranih sokova,dobro vino može i Pan:(rofl)::(rofl)::(rofl):

ha,ha....vidio csi neke sličice....nabaviš 2-3 dobra čuke,tanđaru preko ramena i gas dok oni zapjevaju i ode kile

što se tiče piča majku joj j....,al kola je kola,panu svaka čast,a što se tiče vina evo sad sam u vinogorju okružen fantastičnim vinima,al uvjek rađe popijem deci dobrog čistog vina,nego 2-3 gemišta:redface:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
danas smo (poslije neprospavane noći),zapalili dajca i dovezli 1065 posijanih kontejnera sa duhanom,zatim dovezli folije i neke fosne za bazene u plastenicima.
Onda otišli i Viroviticu po pokrovne folije za plastenik,e onda se slomili i (zbog noči na radnom mjestu) čornuli 2 sata,onda malo nešto još do kraja dana prtljali oko plastenika i sad evo, blago u gospodinu,čačkamo po laptopu dok se okice nepočnu suzivati:icon_winkle:
ajmo ajkula i johabice...da vas čitam prije nego zaspim:(snooze):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I ja sam ti za zaspati,danas sam malč u plasteiku postavljala - mužu mi koljena nisu baš na nekom nivou -pa ga ja onda štedim- on pazi da se što ne prevrne,a ja razvučem cievi,pa onda folije,a onda to zajednički zagrčemo.A i nešt mi salatice ostalo za posaditi,jučer nisam ništa,išli smo u Zagreb - nešto sam si pripremila za sjetvu za sutra i za presadnju u veće kontejnere - posla za dva života,šta da velim.Ali,nije meni teško,volim ja to,volim.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh