• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Popio se kapučino,digla se kiselina,ozbiljno razmišljam - tableticu ili ne - em me tvrdoglave,radije se budem mrštila do podneva - evo,radio svira,sunce se skrilo a takvu mi je volju za posao dalo maločas dok je virnulo - idem u plastenik - miševe trujem,prošle su se godine gostili izniklim biljčicama - a neš sada,preventiva je na djelu -do sjetve budu sprovodi odsluženi službeno.Nisam niti skužila da je danas subota.Surbota? Možda ona slijedeća,hm.Ili u nedjelju.(pst!!!! :icon_wink:)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Oni kojima je strgan lijevi ligament,,križni puknut dva puta,desni puknut, ne trče.Ali,ima u tom i nešt dobroga - takvi niti ne kleče.Ni pred kime.Hihi.Dakle,izražavanje ponosa je neupitno(ajd,ne zbog samog osjećaja ponosa nego zato je nemogu klečati dulje od par sekundi.A to nije dost za iskazivanje podčinjenosti)

@željkič,mi malo starij đoging radimo drugačije.Na jednostavniji način - vodoravno,a ne okomito.:icon_mrgreen:
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
E ja sam ovo jutro imal radno, pomagal sam susjedu da zakolje jednog 100-kilaša i rastrenčirali smo ga, to mi dođe kao odmor od škole!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tresla se brda -rodio se miš.Koji sam ja planer - matere mi - skontam plan da bi mi se do gležnjeva pokloniti moglo - a onda - ništ.Danas nisam doša dalje od srknutog kapučina u krevetu i nešt malo ostalog - ajd se kupio substrat,ajd,nešto dakle bar, a ostalo -brus - prvo se kod jednog znanca u uredu razglabalo uru i pol o bedastočama -ma imalo neke koristi - nasmijali smo se toliko da su mi usta od uha do uha,onda smo kod jednih prijatelja - nazvala ja i rekla da ćemo ih usput posjetiti i rekla sam još - pripremi kapučino i par kobasa - ona priremila,pa se isto nasmijali toliko da su mi usne sada ko na smajliču smješko - ma malo smo se i mrštili kada smo kritizirale naše lošije polovice,ali kompenzacijom sa smiješkom je smješka još i preteklo,tako da sam ja i sada nasmijana.A sad jurim u plastenik,mrači se,idem vidit kak mi grijanje funkcionira,veli muhač da bu noćas nešt lošeg se dešavalo - ma nemoram baš juriti,imam ja lektrike tamo,zapravo u dvorištu,zaprav na kući pokraj iliti uz - a imam i u plastaniku,al ne u tome baš - zapravo sam sve ovo sad malo izdramatizirala,a zašto bi inače netko ovo pročitao ak nebi bilo malo izdramatizirano,jel.Al da bi mi se smrznut nešto moglo - moglo bi.Idem.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Evo malo za ove zimsko-snježne dane, razonode pri kleti. ILI ŠTO BI MOGLI RADITI DANAS.
 

Prilozi

  • WP_20140122_003.jpg
    WP_20140122_003.jpg
    57.6 KB · Pregleda: 116

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
cijeli dan u plasteniku.Krepana sam.

Cijepila psa protiv bjesnoće-zapravo je cijepio veterinar,Mene nije -a bilo bi dobro da je .Sad pas nije bijesan,a ja jesam.Bem mu njegovih 150 kuna.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa je ,jel,susjeda iza vrta ima psa od pet kila i platila je isto,a moja Nina ima šezdeset pet .:icon_razz:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Upravo završio s jelom, koje sam skuhao..grah,s svinjskim nogicama bez, i sa zeljem..mljac..mljac..+ jen gemištek..:drink:, uz to napisao post za obranu Puknutog i Johabice koji je izbrisan..zato moram na srce još jedan... :drink:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Krenem kući s posla autom...i odjednom krrrrr, i puče nešto u motoru......posle tajac i tišina......odšlepan do mog muhaničara, pa šta Bog da, popravka ili odpad...
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Zupčasti remen pukao,al će biti mijenjanja ventila i vođica a možda i koji klip.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pa i ja se češkam po vratu, neznam šta je al:(devil):, spremam penez iz etra, koje nemam... jer kad sam oterao kod mog muhaničara koji je zaverglao, i po nekom astronautskom zvuku, koji izlazi iz motora...nepiše se dobro!
Al on kaže: dobro je što i vergla...:icon_rofl:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kod stojadina kad pukne zubati remen u 99% samo pokrivi ventile i ništa drugo.Samo par novih ventila,dihtunge i novi remen i vozi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
meneme puko remen savinulo samo dva ventila ..nasreču .
Kad je verglo išlo je klapa klipi klapa klipi ..točmo tim redom


vaš velečasni
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kod 101 special 1300-75KS nije došlo ni do krivljenja ventila jer ih nije uhvatilo,samo si stavil novi remen.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh