• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
meneme puko remen savinulo samo dva ventila ..nasreču .
Kad je verglo išlo je klapa klipi klapa klipi ..točmo tim redom
vaš velečasni

Vidim da se juče nije niko niš radio, pa da prenesem moje od juče:
Bili ste u pravu, preskočio je kajiš!
Odprlike odgovara opisani zvuk, klipi klapa... i zato nisam ni silio ponovo verglanje i pokušavanje paljenja, da nenamestim još veće zlo!
Naime, preskočio je kajiš (reče majstor - 2 zuba), reče da nema oštećenja na kajišu, neg je bio labav španer i sve ponovo podesi i našpanovao, sve radi normalo!
A on je lično menjao pre 3-4 meseca...ja ga pitam za "klipi klapa"...reče on - "nesekiraj se...problem nastaje kad preskoči 3 zuba"! I tako se završi opravka 101...
pozzz joe!
 

ziziKa

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
92
Bok društvo.Danas sam radio stalak za rezanje drva (metrica). Pokvarila mi se terolitka pa sam odlučio napravit drveno.Sve sam pošarafao još malo pa gotovo ali sada imam gadnu sumnju. Bojim se da je drvo pretanko pa da ne izdrži kada namećem nekih 10 metrica.I kaj sad ,celi dan se mučim a imam strah da se ne raspadne. Vrag nek zna oću večeras spavat.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice ,ispravak netočnog navoda,posadila si kolomper,nego kada smo kod krumpira ,dali bude što u ponudi za prodaju sjemenske robe,2-3 vreće.Ja danas fino navukao laganu prehladu,po ovoj kiši sam bio u maloj ispomoći,nešto se vozilo u kolicima po toj kiši,a dnevnica je dnevnica,bitno da se plača i to još kešom bez fiskalnog računa i oiba:icon_jook::icon_jook:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
1. Nisam sadila kolompera nego kalampera.
2.Bude kalampera za saditi u ponudi ko i prošle godine - ljudi već nešto ispituju pa ću sutra ili koji dan staviti dolje oglas.Ali nebude u vrećama nego u gajbicama - onako kako mora biti za sadnju.Klice već lijepo napreduju.
3:Zaraditi dnevnicu nikada nije na odmet-ja uvijek velim - da me netko zove raditi dok imam vremena - ja bih išla.Išla sam ja i bez plačanja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros se išlo kod susjeda pomoći natovariti bikove za šnicle,pošto je bila dobra odvaga valjalo je malo pojesti i popiti,skoknuo sam do jedne poljoapoteke zakaparisati ječam,cijelo popodne vodio borbe sa dosadnim kupcima za nešto iz oglasa,jedan je potegnuo 50 km bez veze,sve mu lijepo objasnim na telefon da nema cjenkanja i koja je zadnja cijena a on opet po svom,odjebaus:icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas se malo kilavi od jutros,ali sada idem u plastenik - i ne vraćam se dok ne posijem sve što za danas imam u planu.
Jedino što me muči je što nema sunca - ja sam jedan običan meteoropat - dok ima sunca mogu napraviti sve što poželim - dok je tmurno - sve mi izgleda zbrkano.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jutros se išlo kod susjeda pomoći natovariti bikove za šnicle,pošto je bila dobra odvaga valjalo je malo pojesti i popiti,skoknuo sam do jedne poljoapoteke zakaparisati ječam,cijelo popodne vodio borbe sa dosadnim kupcima za nešto iz oglasa,jedan je potegnuo 50 km bez veze,sve mu lijepo objasnim na telefon da nema cjenkanja i koja je zadnja cijena a on opet po svom,odjebaus:icon_rofl::icon_rofl:

Pajdo šta to prodaješ?:(angel):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
muško tele ,za tov ali ih jebe kilaža, a lijepo im objasnim na telefon što i kako,i nisam govorio kineski
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Danas se malo kilavi od jutros,ali sada idem u plastenik - i ne vraćam se dok ne posijem sve što za danas imam u planu.
Jedino što me muči je što nema sunca - ja sam jedan običan meteoropat - dok ima sunca mogu napraviti sve što poželim - dok je tmurno - sve mi izgleda zbrkano.

zato postoji prognoza za meteoro pate:icon_biggrin:
jesi sve napravila,šta si isplanirala?

ja danas ratovo sa papirima.......prošle jeseni uzmem u najam jedno jutro zemlje(okučnica)od jednog mladog bračnog para,koji je je nedavno kupio to imanje,zemlja graniči sa još 2 kj koja ja radim,a ne bave se poljop.,odmah platim unaprijed (za 2014),uzorem,još štošta dovedem u red......i fino danas doznam da imanje nije u cijelosti isplačeno i prepisano,te mi bivši vlasnik fino veli nemoj da te vidim na zemlji dok nebude isplačena......e opet ja naivčina naj...m:^):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,đuro,kakav si ti to @đuro strašni kada te se nitko ne boji.A da ispričam kako smo mi platili jutro zemlje a dobili pola,to ti je još veće smijurija.Budem jednom tamo na dogodovštinama. Zapravo smo polA kupili od samih sebe.A platili drugome.

O,danas sam ja bila vrijedna i radišna ko da sam snaha.Posijala sam svega i svačega,čak i celera,triputa sam si uzela predaha po petnaestak minuta,a ostalo sam se preznojavala i grijala.Ali nema veze,mene to veseli - zapravo mi je najljepši dan dok ne moram uopće izači iz plastenika.
Krumpiri mi niču - dok niknu budem ih poslikala pa se budem malo prenemagala tu na forumu.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
super,sam ja znam stavit slike tam u album al ovdje neznam,no probat ću naučit,pa i ja nešto stavim...jel si pročitala ono o bazenu za rasad?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
sam da ti velim,ženi sam napravil mali bazenčić 2x2m i u ovim kontejnerima od duhana ona uzgoji sav rasad za našu baštu(paprika,paradajz,kupusnjače i šta ti ja znam kaj sve ne)....probaj samo to pa ak ti se svidi kreni na nešt konkretno.....laku noč idem pajkit rano moram ustat u 6:(blush):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,353


a valjda je to to......
Ova slika mi je najbolja, na njoj se vide tri alata koje ja obožavam u rezanju vinograda.
peka
rešetka
Motorka, odličan rezni alat za vinograd, pri korenu ......
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
moš mislit....norca delaš,a kaj misliš otkud žar na peki a okolo šuma:(emo):
a ništ ne veliš na karnister od 25 l čiste Bilogorske vode:icon_twisted:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,353
Pa vidim da je krov na kleti pun mahovine, sigurno ste i orah otpilili :=:)

Vidim da je karnister 25 litri te ljekovite vode pun do čepa, ali od mineralne je flaša napol :(giggle):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh