• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Što smo danas radili....srane....eto što.... gasio božične lampice, bor i zavjesu......
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To je gore nego kada je meni prošle godine pao luster od dvadesetak kila sa stropa i napravio rupu u stolu.Sve se razbilo.

Budi sretan što se to dogodilo dok ste bili u blizini pa si stigo reagirati - dakle,možeš to gledati sa lijepše strane.Valjda vas nešto čuvalo od većega zla.Shvatiti ćeš to dok se povratiš od šoka.

Evo ti želim samo lijepe događaje u ovoj godini,neka se ovakvoga što nikada više ne ponovi.


Ja već desetak godina ne stavljam žaruljice na jelkicu.Više mi se sviđa ovako,samo sa ukrasima,
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Dobro je sve prošlo... na svu sreću...

ali nije problem ni u boru ni u lampicama ni u zavjesi...problem je u zidu, pokrečen taman pred Božić, a to mi je najgori dio posla koji moram raditi..krečenje...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajd me zamoli za pomoć - između ostaloga u čemu sam dobra je i krečenje zidova - usput odmah farbam i prozore,a i vrata - pogotovo ak voliš crnu boju - i još ak Bog da da imaš hrastovine kaj, ja to odmah skrijem ispod tri sloja crne boje.Kasnije zažalim - ne zbog boje,zbog hrastovog furnira,al ko i sve u životu,obično bidne kasno.:icon_weed:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Slobodno dođi...ti krečiš, ja pečem roštilj, a ono moje zlo pere i čisti....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A bi se i ti usrečio - od manjeg zla biraš gore - umjesto jednog - ti oćeš dva.:icon_eyes::icon_weed:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Al se nebojim da mi staneš na nogu.... imam više kil neg ti..al nemrem zvijezdu napraviti....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zvijezdu lako riješimo - dok skužiš kolko trošim,stalno budu ti pred očima zvijezdice skakale.:mad::icon_e_wink:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
eeeee znaci danas se ceskamo po glavi odozada jer nam je glava kao panj od sinoc-nocas a u glavi ko da je neko ugradio hidraulicnu dizalicu pa stalno pomalo napinje. nocas smo imali kvara zesceg sa dobrom slavonskom rakijom uuhhhhhh
i tako dan nikako da prodje i ko za vraga bas nikakvu tabletu nemam doma au majku mu bas zaebana situacija. necu vise ocima pogledat rakiju za ovu godinu dost, kak nes je samo prevarila jooooooooj
a nemam ni narodne medicine tj rasola. nikad tezi oporavak aaahh!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
Kico, znam kako ti je.. Meni jucer u glavi kao da su cigani u bubnjeve svirali.. Doduse ne od rakije, valjda od "losega" vina.. :mad:: danas je vec bolje..
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav kolege! :icon_pidu:
Kolega zokii je spominjao nekakvo gašenje,ako sam dobro shvatio,gorilo je....Meni je pretprošle godine gorio stol u kuhinji,od adventskog vijenca,a iznad na stropu lamperija i 3 zida u kuhinji od lamperije,tako da na sreću je dobro prošlo,gorio samo stol
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ustala sam ustala - to mi je prvi posao svakog jutra.Sada idem kapučino kuhati - to mi je drugi posao svakog jutra.Onda ga nosim u krevet - to je treći posao skoro pa svakog jutra - ondease zavlačim u krevet - četvrti posao skoro pa svakog jutra - onda slijedi peti posao skoro pa svakog jutra - srkanje - ne razmišljati o bedastoćama samo zato što vas netko navodi na to nanamjerno - pa ja sam za nobelovu nagradu radišnosti - dok se drugli ljudi u krevetu tek na drugi bok okreću ja se već naradim za nepovjerovat - i naravno da sam do devet ujutro već umorna ko pas i najbolje mi je leći da se malo odmorim.

Ajmo @Jo,danas budeš zelje i kafriola nešt posijala,i salatice,papriku i paradajze nebuš,paradajze ni nemožeš jer niti sjemena još nemaš.Ili oćeš u Hungariju ići - biraj.
Ja sam za Hungariju,al život je okrutan - ne možeš uvijek dobiti ono što bi htio.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
johabice da sam bliže ,ja bih odradio vožnju i tekličke poslove,obožavam voziti kolica po centrima i kada još na kraju ne moram plaćati,cijena prava sitnica,jedan Bečki i čokolada od 300 grama,ako slučajno budete išli u Hungary,pitajte za ono sjeme kikirikija,ajde sada jednu pusu dajte johabiju i možda auto krene prema sjevernim susjedima:drink::drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas sam se ubio od posla,najteži posao je bio skinuti djeda mraza sa kuće,ipak je bio na visini,aha i još jedan teški posao se odradio danas,cijeli dan se preživjelo bez mesa,strava,počinju mi miševi trčati ispred ekrana,sad samo ne znam dali su domaći ili su to oni što su bili kod johabice:icon_scratch::icon_scratch:
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ja se danas malo provozao do Križevca,malo se obišle neke njive,međe obilježile pošto susjedi vole skinut brazdu dvije kod oranja i stavio oglas za prodaju na jednu njivu,odem sa njive kad za 10 min več čovijek zove,uf da se još i posrečilo pa da se čovijek odlučio kupit:(rofl):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dosta više ovih svetaka,danas se moralo malo preforsirati,ipak se slavio vlastiti imenadan,joj idem u korizmu odmah od jutra ,noćas budem smišljavao čega se budem odrekao,sada je još rano :icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O,pa sretan ti imendan dragi moj E....t,upravo sam gricnula pol čokplade,da sam prije vidjela šta si napisal bila bih ti dala svoj dio.Drugu polovicu je pojel muž - a bila dobra - sa lješnjacima i grožđicama - to isto volim.

Posadila salaticu - tisuću sadnica samo,ništ strašnoga,nešt salate još posijala,pometala otrov miševima u pasteniku- malo treninga ne škodi,jel, a i prošle godine su mi pojeli ponikle sjemenke.
Sada duboko razmišljam - jel posijat grašak il neposijat,bogami utopiti ću se od tako dubokih misli.:(emo)::icon_razz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajoj johabice,ali što bi rekli pun sam slatkog,ostavit ćemo čokoladu za drugi put,dopodne sam iskoristi što klinci otišli u crkvu pa sam tamanio palačinke,poslije bile punjene sa domaćim pekmezom,večeras brojčano stanje palačinki 0 komada,da si bliže iznajmio bih ja mog Žuću da tamani miševe po plasteniku,čisto ekološko suzbijanje,jedino mu ne smije biti dostupna kakva mačka onda od posla ništa
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh